Sisukord
Sport
Postimees
04.04.2020
Eesti Lootuskiiri on, imeravi veel mitte Koroona alistas särasilmse rahva­tantsija Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) Koroonakriis sundis testitulemused liikuma reaalajas (1) Siseministeerium maksab juhtidele kopsaka preemia (13) Haige mees sai ravile pärast inimese ründamist Majandus Mari portfell kukkus koroonakriisiga miinusesse (7) Koroonakriisi võimalik võitja Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Välismaa New Yorgis sunnitakse tööle ka koroonahaiged meedikud (1) Stoltenbergi sõnul jätkab NATO Baltimaade kaitsmist nagu alati (6) Raport soovitab harjutada vägede Baltimaadesse toomist (1) Lawrence: raudteel liigub sõjatehnika kiiremini (1) Hodges: Venemaa ei mõtle «sõjas» või «ei ole sõjas» (1) Arvamus Juhtkiri: kiire toiduabi väldib nakatumist (1) Nädala nägu ⟩ Raskete kohtade hirm Piiride nihutajad Komandör kaotas närvi (7) Õige inimene õiges kohas (1) Sport Ville Arikese kolumn: koroonakriis näitab ära sportlaste sisu (1) POSTIMEHE EKSKLUSIIV ⟩ Läti mitmevõistleja rühib Kirdi imelise tööeetika ja eestlaste professionaalsuse abil tagasi tippu (1) Merendus Ehitusloata kaldakindlustus annab Kloogaranna suvilale lisaaega (18) Tallinn Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) AK Kaido Kama: õppetunnid, millest ei õpita (43) Mikael Raihhelgauz: põimsus peab edasi kasvama (13) «Koroona» naabrid Kaupo Vipp: teame, aga ei usu (6) EÜS 150: inime on mõõt! (4) Õpetlik isolatsiiniajastu lauamängu Nupukoroona Kunst sinu ümber. Peidetud lugude jutustaja Jaanus Samma (1) Poola suurkuju ja eeskuju NÄDALA PLAAT: Reisialbumid Tallinnast Los Angelesse, Göteborgist Ühendkuningriiki Plaat, mis vaatab mööda (2) Juurikas. Minu eriolukorra päevik Arter Arter ⟩ Suur sõda meditsiini lipulaeva pardal: miks pidi kliinikumijuht ootamatult lahkuma? (25) Kõik lõpeb kord... aga millal? (3) Kohutav reis: avalik rööv ja kriminaalist prints (8) Hiina pikksilm. Huawei P40 Pro: kas saame hakkama Google‘ita? (1) Linn ja auto. Sõiduproov Volkswageni väikse elektrikaga (4) Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ville Arikese kolumn: koroonakriis näitab ära sportlaste sisu

4 min lugemist
Spordiajakirjanik Ville Arike. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Koroonaviiruse pandeemiast tingitud kriis muudab oluliselt meie maailma. Eelkõige räägitakse praegu tervisest ja majandusest, kuid see mõjub ka kõigele muule. Sport pole erand.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Spordi puhul räägitakse esmajoones ära jäänud võistlustest, sellest, kes tippsportlastest on viirusega nakatunud-haigestunud, kui palju on tulnud sportlaste-treenerite palku kärpida, milline klubi või alaliit on sattunud raskustesse jne. Ent kui kriis ükskord läbi saab ning on võimalik sportimist taas jätkata, milline siis seis on? Just sportlikus mõttes, mitte ses plaanis, kellel rohkem raha alles on jäänud.

Usutavasti andis valdav osa spordiklubisid ja treenereid märtsi keskpaigast, mil ühistreeninguid enam teha ei tohtinud, õpilastele individuaalsed tegevuskavad ja harjutused. Saan selles omas koduski veenduda.

Lihtne loogika ütleb, et mida pikem on aeg, mil ei tohi teha ühistreeninguid ega võistelda, seda raskemaks see vaimses plaanis muutub. On ilmselge, et päevast päeva

03.04.2020 06.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto