Laupäeval selgunud postihääletuse tulemused andsid Starmerile vastaste ees selge ülekaalu ning näitasid, et koguni 56,2 protsenti erakonnakaalastest, ametiühinguliikmetest ja leiboristide registreeritud toetajatest peab just teda juhiks, kes suudab Tööpartei madalseisust välja tuua.
Ometi möönis viis aastat Briti parlamendiliige olnud mees isegi, et viimastel neljadel valimistel kaotajaks jäänud parteil seisab ees raske teekond ülesmäge. «Me vallutame selle [mäe],» lubas Starmer siiski. «Ma juhin selle võimsa partei uude ajastusse enesekindluse ja lootusega. Nii et kui tuleb õige aeg, suudame taas teenida oma riiki valitsuses.»
Mitte kõik ei jaga tema optimismi. BBC poliitikatoimetaja Laura Kuenssberg haaras kinni Starmeri mäest üles ronimise kujundist: «Ta nimetab seda mäeks, mida vallutada. Kui Sir Keir Starmeril oleks suurem kalduvus värvikateks metafoorideks, oleks ta võinud tunnistada, et ees ootav töö meenutab rohkem Himaalaja ületamist raske kotiga, ilma hapnikuta ja väljaväänatud pahkluuga.»
Starmer on end esimehekampaania algusest saadik esitlenud kui juhti, kes suudab teha lõpu leiboristide kodusõjale, ning ülekaalukas võit annab talle vähemasti mandaadi asuda parteis ümberkorraldusi tegema, alustades n-ö oma inimeste seadmisest varivalitsusse ja juhtivatele positsioonidele Tööpartei keskkontoris.