ARVUSTUS ⟩ Moraalsed värdjad nunnuäris

Joe Exotic vastuolulisi tundeid tekitavast sarjast «Tiger King». USA föderaalkohus langetas 2. aprillil Exoticu suhtes otsuse, milles ta mõisteti süüdi mõrva tellimises ning kaitsealuste loomade tapmises ja väärkohtlemises.  FOTO: Netflix

Luban, et kui vaatate Netflixi doksarja «Tiger King: Murder, Mayhem and Madness» esimest osa, vajub teie suu nii ammuli, et sinna võiks pista paraja tiigrikutsu. Lõug jääb imestusest töllakile kuni sarja lõpuni.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Nimikangelane on keegi Oklahoma eraloomaaia pidaja, sariabiellujast homoseksuaalne relvamaniakk, läbikukkunud muusik ja poliitik, kes arusaadavatel põhjustel eelistab oma pärisnimele Jo­seph Allen Maldonado-Passagele (sündinud Schreibvogel) pseudonüümi Joe Exotic. Oma loomaaias peab see hüpertrofeerunud tähelepanuvajadusega erakordselt värvikas tüüp peaasjalikult sadade kaupa suuri kaslasi ning põhiline ärimudel on beebieas tiigri- ja lõvipoegade patsutamiseks ning väntsutamiseks publikule välja rentimine. Kuna kohe, kui väikesed kaslased saavad täiskasvanuks ja muutuvad ohtlikuks, kaotades nii oma funktsiooni selles ärimudelis, tuleb kiisumasinat pidevalt täistuuridel hoida.

06.04.2020 08.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto