Sisukord
Majandus
Postimees
07.04.2020
Eesti Viirusanalüüsid jätavad küsimused õhku (9) Eesti lühiuudised Mask võib anda võltsi turvatunde (8) Lahutatud vanemad jäävad eriolukorras laste jagamisel hätta (3) Koroonahirm kiirendas postiringi tunni võrra Majandus Töötuid tuleb esialgu juurde tasapisi (2) Töötasu hüvitisele joosti tormi Majanduse lühiuudised Tallinki uue laeva ehituse algust tähistati videopeoga Autotööstust ähvardab ajaloo suurim kriis (2) Välismaa ELi tööhõiverahastu Eestit esialgu ei huvita Välismaa lühiuudised Kohalik vaade ⟩ Serbia valitsus võitleb viiruse asemel ajakirjanikega (6) Koroonaviirus sundis Boris Johnsoni haiglavoodisse Arvamus Juhtkiri ⟩ Maskid ja testid (3) Aimar Altosaar: solidaarsuspuudest (38) Veikko Maripuu: kelle häda on suurem? (2) Ove Sander: kitsa ringi matused eriolukorras järgivad piiranguid (1) Andres Herkel: ärge loovutage kontrolli (1) Kultuur Tühjuse poeesia 2: Veronika Kivisilla (1) Uus rakendus lubab revolutsiooni videovaatamises ARVUSTUS ⟩ Moraalsed värdjad nunnuäris Sport ERRi spordiboss Rivo Saarna: erameedia tegi olümpiaõigusi omandades vea Janar Talts: köögipoolt korras hoida on palju raskem kui mängida Postimees Grupil pole plaani müüa Tokyo OMi telelitsents ERRile Tervis Psühholoog eriolukorrast: ärevusel on ka füüsilised sümptomid, mis panevad veel rohkem muretsema (1) Tervise lühiuudised Tartu Ärajäetud reiside eest raha tagasi saamises valitseb segadus Artur Kuusi karikatuur: kuidas lapsed lasteaeda saata. Linn lükkab investeeringuid edasi, palkade kallale veel ei lähe (3) Päästjaile teevad muret kulupõlengud ja rahvakogunemised JUUBEL ⟩ Marju Lauristin nihutas ja nihutab piire ühiskonnas ja inimestes, aga pani tudengi ka punastama (9) Tartu Agro läks 1,2 miljoni euro pärast kohtusse Eesliinil patrullpolitseinik Timo Reinthal arvestab võimalusega, et võib nakatuda Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tallinki uue laeva ehituse algust tähistati videopeoga

2 min lugemist
Selline hakkab Tallinki laev MyStar välja nägema. FOTO: Tallinki fotomontaaž

Tallinki uue reisilaeva MyStar ehituse algust tähistav pidulik metallilõikamistseremoonia Rauma Marine tehases korraldati eriolukorra tõttu internetiülekande teel.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tallinki juht Paavo Nõgene ei näinud midagi vastuolulist selles, et uue, 250 miljonit eurot maksva laeva ehitust alustatakse ajal, mil kogu maailm on majanduskriisi algusfaasis. «Tulevikku tuleb ka täna edasi ehitada. Tallink ei ole riigilt küsinud tagastamatut abi. On suur vahe, kas oodatakse tagastamatut abi või laenu,» kommenteeris Nõgene.

Ta lisas, et laevaehituse jätkumine on tähtis ka töökohtade mõttes, projektiga saavad Soome ja Eesti töötajad tööd 1500 inimtööaasta ulatuses. «Töökohtade säilitamine on praegu väga oluline nii meile kui ka meie partneritele,» kinnitas Nõgene.

06.04.2020 08.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto