Sisukord
Sport
Postimees
08.04.2020
Eesti Hiina maskide tõhusus pole kindel (17) VIDEO ⟩ Koroonahirmus on rongis hõre isegi tipptunnil (2) Eesti lühiuudised GRAAFIK ⟩ Viiruse leviku täpsemaks ennustamiseks on vaja rohkem andmeid (18) Põlised sordid saavad elujõudu Majandus Puusepp: taastumine võtab aasta või paar Majanduse lühiuudised Riigifirmade nõukogu liikmed jäävad palgatõusust ilma Välismaa Kreml kasutab koroonakriisi NATO mustamiseks (1) Välismaa lühiuudised Loodus ja käitumine teevad meestest viirusepandeemias nõrgema soo (3) Teadur Hiina Euroopa sidemetest: me näeme ainult jäämäe tippu (1) Hiina mängib Euroopas suletud kaartidega (5) Liisi Karindi: Baltimaades on märgata suuremat Hiina pehme jõu kasutamist Teadur: koostöö Hiinaga kõigutab Balkani ELi kurssi Arvamus Herman Kelomees: erakordne korruptsioonioht (1) Margit Sutrop: soovitused rasketeks valikuteks (2) Abituriendid: HTM tekitab kadunud aastakäigu (2) Mart Laar: tulevikku otsides (26) Martin Küüsmaa: ei arutule laenamisele! (22) Juhtkiri: Esimene Peking ja Kolmas Rooma (2) Kultuur Kontserdikorraldajatele paistab tume tulevik Uuenduslik virtuaalruum kunstihoones Uus hingamine heas uues maailmas Sport Tantsuliit löödi kahte leeri, osa klubisid püüab eralduda (2) Spordi lühiuudised Võrkpallinaiskonna uus peatreener nimetas esialgse koondise Mis kantsid on Burundi, Nicaragua ja Tadžikistan, kus veel jalgpalli mängitakse? Tartu Uus lodjakoda võtab ilmet (1) Jaan Naaber: kohanejad mõtlevad juba kriisijärgsele maailmale Laura Danilas: Z-generatsioon koroonakriisis Kodus karantiinis püsiv tartlane ei pääse parkimistrahvist (12) Tartu lühiuudised EÜS tegutseb tulemuslikult kultuurimõjurina Meelelahutus Koomiks Sudoku

Spordi lühiuudised

1 min lugemist
Lauri Markkanen. FOTO: Abbie Parr/AFP

Soomlane lahkub Chicago Bullsist?

Chicago Bullsi korvpalliklubi esindav Lauri Markkanen on uutele jahimaadele siirdumise lähedal. Chicago Sun-Timesi ajakirjanik Joe Cowley kirjutab, et liigas kolmandat hooaega mängiv soomlane oli juba enne koroonaviirusest tingitud mängupausi klubis rahulolematu.

«Kui klubi organisatsiooni senine suund püsib muutumatuna, näeb Markkanen end pigem mujal,» teatas Cowley, kelle sõnul on paljud mängijad klubiga raksu läinud. Denzel Valentine rääkis hiljuti, et olukord Jim Boyleni treeneritiimi juhendamisel on läinud rappa.

Tiimipealik näeb meeskondade lahkumist

McLareni vormel 1 meeskonna juht Zak Brown ütles, et koroonaviiruse pandeemia on kuningliku vormelisarja äärmiselt haprasse seisu paisanud. «Näen kahe kuni nelja meeskonna lahkumist, kui olukorda ei lahendata õigel viisil.»

Tänavusel vormel 1 hooajal on kaheksa esimest etappi koroonaviiruse tõttu tühistatud või edasi lükatud. «See on meeskondadele potentsiaalselt laastav ja kui see on laastav piisavale arvule tiimidest, siis on see äärmiselt suur oht kogu vormel 1 sarjale,» ütles Brown Suurbritannia rahvusringhäälingule.

Eestlased pääsesid Itaaliast koju

Itaalias koroonaviiruse tõttu põhiliselt oma üürikorteri nelja seina vahel olnud Eesti võrkpallurid Robert Täht ja Siim Põlluäär pääsesid koju, kuna esmaspäeval selgus, et aprilli jooksul saapamaal ühtegi mängu ega treeningut ei toimu. Kodumaale saabudes rakendus mõlemale eestlasele mõistagi kodukarantiini reegel.

Täht on kaks nädalat Tallinnas, sama teeb esialgu Saaremaa-karantiini kaalunud saarlane Põlluäär. Itaalia naiste meistrisarjas leiba teeninud Eesti rahvusnaiskonna mängija Kertu Laak naasis kodumaale juba varem.

Seotud lood
07.04.2020 09.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto