Sisukord
Videod
Postimees
06.08.2020
Sten Tamkivi: Eesti idufirmad on ebaratsionaalselt patriootlikud (27) Eesti Eesti lühiuudised Lutsar soovitab asendada välismaalaste karantiininõude piiril testimisega (11) Koroonaga on kokku puutunud arvatust kümme korda rohkem inimesi (1) Narva kommunistide nimed peaaegu alistatud Kartulisaak tuleb sama heitlik nagu ilm Metsa vaarikale! Välismaa Beiruti õudust saanuks vältida (4) Välismaa lühiuudised Prantsuse eliitüksuslasi kahtlustatakse mõrvaplaanis (1) Arvamus Juhtkiri: valmistume viiruse levikuks (4) Mihkel Kunnus: Kivisaare-jahi saak (24) Kalev Kallemets: rohepöörde hind (9) Maria Rahamägi: värsket verd koolidesse (9) Andres Herkel: inimene ja meediahiiud (5) 6. august 1940: eesriie langeb (4) Omanike Keskliit: riik näitab eraomanikele mälestiste kaitsel halba eeskuju Kultuur Kataloonia kuraator: Olev Subbi on minu jaoks isiklik (1) Vastukarvapai Subbi loomingule Väga-väga halb päev ühe mehe elus Suve auk. Koroonaviirus tappis ajakirja ehk jäägem nostalgiliseks! Sport Spordi lühiuudised Arsenaliga karikavõitu tähistanud Hein: võtsin emotsionaalselt kaasa kõik, mis sealt võtta oli Kergejõustikukohtunike raske elu: tee, mis sa teed, keegi ikka kobiseb* Maa Elu Piimatootmine käib juba kolmandat kuud alla omahinna (2) Lambakasvatuses on ärevad ajad, loomade arv aina kahaneb (1) Puidu parem kasutamine on tuleviku võti Romantiline Rannatee viib hubasesse suvekohvikusse ja liblikamajja Jüri Raidla: Üha enam inimesi on leidmas teed tagasi juurte juurde Kõrgrõhk­konnad ja äike Naistemantel passib ka salatisse Haisev lutiklill aitab pärssida allergiat ja kasvajaid Rebastel kasvavad vutid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kriisides karastunud Tiit Vähi: tuleviku ees on hirm

1 min lugemist

Homses Arteris tunnistab suurettevõtja Tiit Vähi, kes juhtis 1990ndate keerulistel aegadel Eesti kolme valitsust, et kuigi ta peab end kriisides karastunud meheks, tunneb temagi praegu hirmu tuleviku ees.

Kuid Vähi ütleb, et säilitab optimismi ja loodab, et kui viirusekriisi haripunkt saabub mais, tuleme majanduslikult olukorrast kergelt välja.

Selle nädala Arteris käime ära Saaremaa koroonasõja südames, kus valitseb kurnatus ja ränk töö. Arter jälgis kaheksa päeva jooksul Kuressaare haiglajuhti Edward Laanet.

Veel tuletame meelde, et täpselt 50 aastat tagasi startis USA Kennedy kosmosekeskusest Kuu poole kosmoselaev Apollo 13. Uurime, mis asjaoludel sai sellest lennust üks õnnelikumaid õnnetusi kosmoselendude ajaloos?

Eestis tegutseb sotsiaalse närviga kunstnik-avastaja Annika Kiidron, kes juba paar aastat tagasi viitas oma loominguga ülemaailmsele pandeemiale. 

Juminda poolsaarel MerMeri kodurestorani köögis pole kriisiaja vaikelust juttugi. Köögipealik Merrit Kiho saadab tellijaile teele  gurmeepakikesi karulaugupestoga ja küpsetab kohupiimakooki, mis sobib ideaalselt lihavõttelauale. 

Kõigest sellest ja paljust veel loe laupäevasest Arterist.  

Seotud lood
05.08.2020 06.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto