R, 20.05.2022

«Emal jäi maa peal veel palju asju pooleli...»

Kristina Õun
, Reporter
«Emal jäi maa peal veel palju asju pooleli...»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 6
HÜVASTI! Keegi ei osanud arvata, et Ulvi Mulin, töökas ja elurõõmus saare naine, nelja lapse ema ja nelja lapse vanaema langeb esimese tervishoiutöötajana meedikute isetus võitluses viiruse vastu.
HÜVASTI! Keegi ei osanud arvata, et Ulvi Mulin, töökas ja elurõõmus saare naine, nelja lapse ema ja nelja lapse vanaema langeb esimese tervishoiutöötajana meedikute isetus võitluses viiruse vastu. Foto: Erakogu

Köha ja õhtuti vinduv palavik olid ainsad, mis haigusest märku andsid. Kolm nädalat tagasi oli Kuressaare haiglas hooldajana töötanud Ulvi Mulin (53) andnud positiivse koroonaproovi ja jäänud koju karantiini.

Uus ja salakaval viirus oli tunda andnud ka mitmel haigla patsiendil, ning küllap sealt Ulvi nakkuse saigi, arvavad lähedased. Kui aga tõbi oli juba kümme päeva järjekindlalt püsinud – palavik ei tõusnud küll kunagi üle 38 kraadi, kuid köha ei tahtnud õhtuti sugugi taanduda –, soovitasid mures lapsed emal siiski haiglasse minna. Mine tea, äkki on kopsupõletik.

«Ma saan ju ise hingata ja köha on ka paremaks läinud,» rahustas ema, viidates, et haiglasse võetakse need, kellel on hingamisraskused.

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Merendus
Maailm
Arvamus
Sport
AK
Elustiil
Tagasi üles