Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
13.04.2020
Eesti Eesti lühiuudised Puudega on eriolukord topelt keeruline (5) Elu eest üle tee Koroonapere langes kuulujuttude ohvriks Kirurgilise maskiga kaitsed teisi, respiraatormaskiga ennast (34) Riik topeldab kohalike omavalitsuste teederaha Majandus Majanduse lühiuudised Tippjuht Emöke Sogenbits: milleks koolitame diplomeeritud õnnetusi? (9) OPECi lepe logiseb juba enne jõustumist Kas odavlennunduse kuldaeg saab läbi? (3) Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Itaalia rikkaim piirkond kukkus võitluses viirusega läbi Välismaa lühiuudised Pandeemiast sai Eesti seljakotirändurite elukool (3) Pandeemiast loodetakse jagu saada digiandmete abil (3) Venemaa annab Kaliningradi üksuste moderniseerimisele hoogu juurde (4) Arvamus Juhtkiri: elamata jäänud aeg (8) Jaano Martin Ots: mereõhk teeb vabaks Tõnis Oja: nüüd on tõesti teisiti (20) Urve Eslas: mõtleja vastutus (1) Karmen Palts: kas muretsemine aitab? Tarmo Pikner: kriisiaugu sügavus (3) Kultuur Sari teatavate piiride poorsusest Kultuuri lühid Koroonalaulud ⟩ Muusikud panevad karantiinis ka vetsupaberi laulusõnadesse (1) Sport Milline meeskond annab Eesti vägilasele veel ühe võimaluse? NBA treenerid: sportlased peavad enne võistlemist vormi taastama Vene naasis Itaaliast kodumaale Tartu Tartu arst Saaremaa välihaiglas: kõige raskem oli emale selgeks teha, miks ma minema pean (1) Kätlin Konstabel: me peame rääkima süütundest (5) Eriolukord takistab planeeringute arutelu Tartu lühiuudised (1) Ühendlabori direktor Anu Tamm selgitab, miks Eestis koroona kiirtesti teha ei saa Video ja galerii: Võrtsjärvele jõudnud peolaev ootab eriolukorra lõppu Euroopas ja Aafrikas talvitunud rändlinnud jõudsid koju Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eriolukord takistab planeeringute arutelu

1 min lugemist
Madruse 13 detailplaneering näeb ette uue elurajooni ehitamise Kvissentali. FOTO: OÜ Arhitektuuribüroo 4a

Avaliku väljapaneku korraldamise eesmärk on kaasata avalikkus planeeringu koostamise protsessi, et välja selgitada kõikide planeeringust huvitatud isikute seisukohad planeeringu lahenduse kohta, kuid koroonaviiruse vastu võitlemise meetmed on ka selles valdkonnas sügava jälje jätnud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Enne pühi pidi linnavalitsus ümber otsustama kahe detailplaneeringu üksikasjad: üks Ilmatsalu külas – puhkeala Leetsi järve ääres Kruusa ja Karjääri kinnistu – ning teine Madruse 13 – uued elamukrundid tulevase Jõhvi-Valga maantee tammi ääres. Nimelt nägi volikogu otsus ette, et materjalidega saab tutvuda lisaks veebikeskkonnale ka raekojas infopunktis, kuid eriolukorra tõttu on linnavalitsuse tööruumidesse pääs piiratud. Lihtsamalt öeldes: infopunkt on kinni.

«Seetõttu otsustati, et teeme avaliku väljapaneku kohaks kodulehekülje ja hoiame pikemat aega seal,» ütles Tartu linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna juhataja Urmas Ahven. «Kui keegi ütleb, et avalikustamine kodulehel ei sobi, siis saadetakse talle materjalid postiga. Tegelikult on see ka väike osa, kes käivad infopunktis paberil lugemas.»

11.04.2020 14.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto