Sisukord
Arvamus
Tänane leht
13.04.2020
Eesti Eesti lühiuudised Puudega on eriolukord topelt keeruline (5) Elu eest üle tee Koroonapere langes kuulujuttude ohvriks Kirurgilise maskiga kaitsed teisi, respiraatormaskiga ennast (34) Riik topeldab kohalike omavalitsuste teederaha Majandus Majanduse lühiuudised Tippjuht Emöke Sogenbits: milleks koolitame diplomeeritud õnnetusi? (9) OPECi lepe logiseb juba enne jõustumist Kas odavlennunduse kuldaeg saab läbi? (3) Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Itaalia rikkaim piirkond kukkus võitluses viirusega läbi Välismaa lühiuudised Pandeemiast sai Eesti seljakotirändurite elukool (3) Pandeemiast loodetakse jagu saada digiandmete abil (3) Venemaa annab Kaliningradi üksuste moderniseerimisele hoogu juurde (4) Arvamus Juhtkiri: elamata jäänud aeg (8) Jaano Martin Ots: mereõhk teeb vabaks Tõnis Oja: nüüd on tõesti teisiti (20) Urve Eslas: mõtleja vastutus (1) Karmen Palts: kas muretsemine aitab? Tarmo Pikner: kriisiaugu sügavus (3) Kultuur Sari teatavate piiride poorsusest Kultuuri lühid Koroonalaulud ⟩ Muusikud panevad karantiinis ka vetsupaberi laulusõnadesse (1) Sport Milline meeskond annab Eesti vägilasele veel ühe võimaluse? NBA treenerid: sportlased peavad enne võistlemist vormi taastama Vene naasis Itaaliast kodumaale Tartu Tartu arst Saaremaa välihaiglas: kõige raskem oli emale selgeks teha, miks ma minema pean (1) Kätlin Konstabel: me peame rääkima süütundest (5) Eriolukord takistab planeeringute arutelu Tartu lühiuudised (1) Ühendlabori direktor Anu Tamm selgitab, miks Eestis koroona kiirtesti teha ei saa Video ja galerii: Võrtsjärvele jõudnud peolaev ootab eriolukorra lõppu Euroopas ja Aafrikas talvitunud rändlinnud jõudsid koju Meelelahutus Koomiks Sudoku

Karmen Palts: kas muretsemine aitab?

2 min lugemist
Karmen Palts. FOTO: Erakogu

Laste kodune õppimine tekitab vanematele palju muret. Kuidas sellega hakkama saada, kirjutab psühholoog Karmen Palts.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Koolivaheaeg saabub seekord teisiti – koos murega, kas minu laps on omandanud kõik, mis vaja. Äkki uuel perioodil selgub, et «kodukoolis» ei ole piisavalt õpitud? Äkki ei lõpeta ta klassi või tuleb kehv tunnistus? Nii mõtleme meie, lapsevanemad, ja nii mõtlevad murelikult ka meie lapsed.

Praegune «kodukool» on katsumus kogu perele. Nüüd, kui laps ei lähe igal hommikul kellegi teise vastutuse alla, oleme meie (veidi) ärevamad, kärsitumad, ehk isegi pahuramad, sest oma töö tahab ka tegemist. Jääb vaid loota, et meil on piisavalt tarkust ja ehk ka filtreid, et oma pahurust lapsele mitte väljendada.

11.04.2020 14.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto