Sisukord
Kultuur
Tänane leht
14.04.2020
Eesti Arst: Itaalia ei uskunud olukorra tõsidust ja raskust (2) Krevetilt näpatud helendus aitab koroonat tuvastada Tuline vaidlus Sillamäel: kuidas selgitada lapsele, miks onu keset tänavat püksid alla lasi? Ametid maksavad alarmsõidukite kindlustamise asemel kahjud ise kinni (1) Inimesed murravad nahkhiirte koobastesse (9) Eesti lühiuudised Majandus Tööjõumure ähvardab halvata Eesti suurima tööstuskontserni (27) Majanduse lühiuudised Majandust tabas märtsis järsk krahh Välismaa Kreeka piirile kogunevad taas migrandid (3) Venemaa solgutab spionaažis süüdistatavat ameeriklast (1) Kohalik vaade ⟩ Kuu kestnud piirangud ähvardavad hispaanlased hulluks ajada Tasmaania otsib surnuks kuulutatud vapilooma Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: vajame väljumisplaani (2) Heiki Pant: unustatud Brexit Jaan Männik: eriolukord nõuab koostööd ja vaprust (11) Teet Kuusmik: energiajulgeolek vajab uut sihti (2) Lauri Laats: ootame solidaarsust ka pankadelt Kultuur ARVUSTUS ⟩ Netiraadio: untsu keeratud hea mõte (2) Eesti NSV taastatakse Moskvas (7) Sport Spordi lühiuudised Eestis loodi kaplanaat, mis tahab aidata sportlase hinge Tervis Dr Margus Viigimaa: koroonaviirus kahjustab kõvasti südame tervist (1) Tervise lühid Tartu Buldooser lükkab üle Hiinalinna aiakeste teetrassi sisse, aga ikka on neid, kes seda ei usu (2) Siiri Laidla: kas olemegi räpased? (1) Kati Vald: mida teha, et laste hambad kriisis terveks jääks Püksirihma pingutav erakool võtab koduõppe ajal toiduraha (3) Hooldekodu juht nakatus samuti koroonaviirusega (1) Lõuna eriolukorra juht Margo Klaos: veel ei ole mõistlik piirangutes järele anda Kõnekäändudest paistab eestlaste vaimukust Meelelahutus Koomiks Sudoku

ARVUSTUS ⟩ Netiraadio: untsu keeratud hea mõte

2 min lugemist
Jaak Joala plaat „Arm mu ainus aare“. FOTO: plaat

Digikultuuriaasta toob eesti muusika kuulajateni. Aadressil netiraadio.ee saab kuulata üle ­ 40 000 muusikapala. Idee on õilis, aga tehniline teostus on pidama jäänud kümne aasta tagusesse aega.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Netiraadiosse on kogutud ERRi fonoteegist pärit eesti muusika paremikku läbi kümnendite. Muusikat kuulates saab teha otsetoetuse muusikule. Veebiplatvormi eesmärk on toetada eesti artiste ajal, mil kontserte korraldada ei ole võimalik, ja samas avada eesti muusika varasalv. Eriolukorra tõttu loobuvad nii ERR, Eesti Autorite Ühing, Eesti Fonogrammitootjate Ühing kui ka Eesti Esitajate Liit ja piletimüügiplatvorm Fienta vahendustasudest ning kogu toetussumma läheb otse muusikule.

Kogu muusika on jagatud 15 meelevaldse nimega žanrisse, näiteks «Jazzi värvid», «Teistsugune», «Sinu hetked» ja «Jaak Joala». Žanriklahvil vajutades hakkab mängima suvaline lugu, kuulaja ei saa valida järgmist ega eelmist. Veebilehel on küll olemas autori/esitaja/loo otsin-gukast, aga te peate väga täpselt teadma, mida otsite.

13.04.2020 15.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto