Sisukord
Majandus
Tänane leht
18.04.2020
Eesti Pikalt vindunud rahulolematus sai minister Karule saatuslikuks (37) Eesti lühiuudised LHV ja Tallink laskusid sõnasõtta laenu pärast (4) Koroonaviirus lõikas telesarjadel lõpud ära Ei tohi alla anda! Narva kohvik hoiab endal kriisi kiuste elu sees Majandus Koroonakriisi superstaar pani Microsofti põlved värisema Tallinna börs taastub visamalt kui teised Tallinna Kaubamajal oli ilus esimene kvartal Välismaa Hulga uute viiruseohvrite leidmine tekitab küsimusi (11) Eksperte eirav Bolsonaro vallandas kriisi keskel tervishoiuministri Välismaa lühiuudised Juudiriigi poliitrivaalid pole ikka koera sabast üle saanud Inimtühja rahvuspargi lõvid tukkusid keset teed Küprose imaam äratab ellu lõhenenud saare lõunakalda islamipärandit Arvamus 21. sajandi Rockefellerid Samm selge pildi poole Pealinna valvur Pankuri valearvestus Näidishukkamine pudrupaja äärel (9) Eesti läks kasiinosse Sport Kolumn ⟩ Jaanus Kriisk: spordigraatsiad meie kõrval Tormis Laine – tippu pürgiv noor mäesuusataja, kes edestab kõiki Kesk-Euroopa superriikide eakaaslasi Merendus Raudne rannakaitse hävitab randa (1) AK David Vseviov: Lenini müüdi metamorfoosid (5) Aimar Ventsel: Lenini võitlus elab! (13) Lauri Mälksoo: kas eestlased on enesemääramisõiguse eest Leninile tänu võlgu? (5) Hardo Pajula: märkmeid Lääne revolutsioonilisest traditsioonist (24) Meelis Sütt: kodus olla või mitte olla? (2) EKI keelekool: #trellitatudkeel Tiit Pruuli: noor Mart Laar ja noor Jakob Hurt (4) Kunst sinu ümber. Maalikunsti uuendaja Merike Estna Vikerkaar loeb. Õigus iseäralikkusele (3) Viirastused ajast, mida ei tohtinuks olla Kõigi mälestuseks, kes jäid Kolõma põrgus ellu (2) Kuidas Vive Tolli mind mõjutanud on Aja auk: Meil ei ole teile ühtegi uudist Juurikas: Kohtunik Di viimane juurdlus Trad.Attack! pressis staadioni muusikasse Arter Suurettevõtja Ain Hanschmidt: «Kriisiajale on paraku iseloomulik, et lagedale ilmuvad šaakalid, raisakotkad ja teised põhjanoolijad.» (13) Lasnamäe korterist LA muusikataevasse Elisabet Reinsalu ja teiste enneolematu elu Esta Tatrik: Hiina juuksenõel Virtuaalne veiniõhtu algajale ehk kuidas end kogemata üksinda purju juua (2) Tervitusi Narva-Jõesuu brutaalseimast köögist: Franzia ülemkokk Indrek Kõverik sõidutab oma puhvetipakikesi ka Tartusse ja Tallinnasse Range Rover saab 50-aastaseks. Ajaloost selgub nii mõndagi üllatavat Maailma moehitt number üks, mille igaüks saab kodus ise välja võluda Rohkem, kui ühele inimesele vaja. Sõiduproov LR Range Roveriga (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koroonakriisi superstaar pani Microsofti põlved värisema

3 min lugemist
  • Zoom on muutunud videokoverentsiteenuse sünonüümiks.
  • Koroonakriis on Zoomi kasutajate arvu plahvatuslikult kasvanud.
  • Võrreldes veebruari keskpaigaga on Zoomi aktsia kerkinud 70 protsenti.
Zoomi börsidebüüdi kellahelistamine Nasdaqi börsil täpselt aasta tagasi 18. aprillil. FOTO: Kena Betancur/AFP

Microsoft on hakanud Zoomi videokonverentsitarkvara turul konkurendina tõsiselt võtma.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Microsoft on viimase kümmekonna päeva jooksul juba kaks korda väljastanud teateid oma koosoleku- ja koostöötarkvara Microsoft Teams populaarsuse kohta. Eelmisel teisipäeval teatas tarkvaragigant, et püstitas 31. märtsil kasutusminutite arvu rekordi, mis ulatus tol päeval 2,7 miljardi koosolekuminutini. Seda on 200 protsenti rohkem kui kaks nädalat varem. Lisaks teatas ettevõte, et videoseansside arv platvormil kasvas märtsis enam kui 1000 protsenti.

Kolm päeva varem saatis hetkel maailma kõige väärtuslikum ettevõte välja teate, milles toonitas Teamsi turvalisust. Ehkki kummaski teates Zoomi ei mainitud, on see muutunud videokonverentside üldnimetuseks ning Zoomist on saanud ettevõte, kellega kõik teised peavad võistlema.

17.04.2020 20.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto