Sisukord
Eesti
Tänane leht
18.04.2020
Eesti Pikalt vindunud rahulolematus sai minister Karule saatuslikuks (37) Eesti lühiuudised LHV ja Tallink laskusid sõnasõtta laenu pärast (4) Koroonaviirus lõikas telesarjadel lõpud ära Ei tohi alla anda! Narva kohvik hoiab endal kriisi kiuste elu sees Majandus Koroonakriisi superstaar pani Microsofti põlved värisema Tallinna börs taastub visamalt kui teised Tallinna Kaubamajal oli ilus esimene kvartal Välismaa Hulga uute viiruseohvrite leidmine tekitab küsimusi (11) Eksperte eirav Bolsonaro vallandas kriisi keskel tervishoiuministri Välismaa lühiuudised Juudiriigi poliitrivaalid pole ikka koera sabast üle saanud Inimtühja rahvuspargi lõvid tukkusid keset teed Küprose imaam äratab ellu lõhenenud saare lõunakalda islamipärandit Arvamus 21. sajandi Rockefellerid Samm selge pildi poole Pealinna valvur Pankuri valearvestus Näidishukkamine pudrupaja äärel (9) Eesti läks kasiinosse Sport Kolumn ⟩ Jaanus Kriisk: spordigraatsiad meie kõrval Tormis Laine – tippu pürgiv noor mäesuusataja, kes edestab kõiki Kesk-Euroopa superriikide eakaaslasi Merendus Raudne rannakaitse hävitab randa (1) AK David Vseviov: Lenini müüdi metamorfoosid (5) Aimar Ventsel: Lenini võitlus elab! (13) Lauri Mälksoo: kas eestlased on enesemääramisõiguse eest Leninile tänu võlgu? (5) Hardo Pajula: märkmeid Lääne revolutsioonilisest traditsioonist (24) Meelis Sütt: kodus olla või mitte olla? (2) EKI keelekool: #trellitatudkeel Tiit Pruuli: noor Mart Laar ja noor Jakob Hurt (4) Kunst sinu ümber. Maalikunsti uuendaja Merike Estna Vikerkaar loeb. Õigus iseäralikkusele (3) Viirastused ajast, mida ei tohtinuks olla Kõigi mälestuseks, kes jäid Kolõma põrgus ellu (2) Kuidas Vive Tolli mind mõjutanud on Aja auk: Meil ei ole teile ühtegi uudist Juurikas: Kohtunik Di viimane juurdlus Trad.Attack! pressis staadioni muusikasse Arter Suurettevõtja Ain Hanschmidt: «Kriisiajale on paraku iseloomulik, et lagedale ilmuvad šaakalid, raisakotkad ja teised põhjanoolijad.» (13) Lasnamäe korterist LA muusikataevasse Elisabet Reinsalu ja teiste enneolematu elu Esta Tatrik: Hiina juuksenõel Virtuaalne veiniõhtu algajale ehk kuidas end kogemata üksinda purju juua (2) Tervitusi Narva-Jõesuu brutaalseimast köögist: Franzia ülemkokk Indrek Kõverik sõidutab oma puhvetipakikesi ka Tartusse ja Tallinnasse Range Rover saab 50-aastaseks. Ajaloost selgub nii mõndagi üllatavat Maailma moehitt number üks, mille igaüks saab kodus ise välja võluda Rohkem, kui ühele inimesele vaja. Sõiduproov LR Range Roveriga (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ei tohi alla anda! Narva kohvik hoiab endal kriisi kiuste elu sees

3 min lugemist
  • Valgekrae unistuse töö – Narva kohviku juhataja
  • Mitmesajast tellimusest päevas on järel vaid üksikud
  • E-teenus pole Ida-Virumaal levinud
Kohvik loobus à la carte-menüüst ning teeb peamiselt suppe ja kotlette. FOTO: Erakogu

Narva kolledži kohvik Muna, mis on aastate jooksul selle juhatajale Bronislava Pupkevitšile teiseks koduks saanud, on paljude narvakate, turistide ja isegi presidendi meeliskoht. Reisiportaali TripAdvisor hinnangul vähenesid Narva ühe parima kohviku tellimused eriolukorras ligi 20 korda, kuid alla andma pole valmis ükski töötaja.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Ma tahtsin endale alati väikest kohvikut, kus ma oleksin selline helge pereema,» ütleb 40-aastane Pupkevitš, kes töötas varem Eesti Energias juhtival ametikohal. Neli aastat tagasi Muna kohvikust toitu tellides märkas ta töökuulutust. Kuigi otsiti tugevat meest peoteeninduse peale, otsustas ta end juhatajaks pakkuda ja jättis visiitkaardi. Järgmisel päeval tuli kõne ja seejärel kohtumine.

«Tol ajal oli kaks omanikku. Üks vaatas mu elulookirjeldust ja ütles teisele, et ma olen peast segi – tavaline valgekrae, kes ei jaga toitlustusest mõhkugi,» muigab Pupkevitš.

17.04.2020 20.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto