Sisukord
Kultuur
Tänane leht
23.04.2020
Eesti Andme­analüütik soovitab: laske Eesti lahti! (62) Eesti lühiuudised Trammiga sadamasse kolme aasta pärast Iglusaunade ehitaja teeb nüüd iglukontoreid Austrias leiti Eesti veokijuht surnuna Majandus Uuring ⟩ Eriolukord muudab käitumismustreid Kütuseettevõtja: diislikütuse liitrihinnast kaob kuuendik Majanduse lühiuudised Kaubanduskeskused tehakse lahti samm-sammult Netflix lubab, et uued filmid otsa ei saa Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ ELi nadi eneseupitamine kasvatas toetust Italexitile (18) Välismaa lühiuudised Sloveenia peaminister jäljendab Trumpi ja Orbánit Ratast ootab uus ELi kolleegide virtuaalvaidlus Maast möödub täna hiiglaslik kivikamakas (6) Põhja-Korea liidri kadumist varjutab saladuseloor (1) Arvamus Juhtkiri: külmkapp ja kuivanud kohuke (1) Herman Kelomees: vali Ametnike Partei! (10) Eesti uus tuleproov maailmapoliitikas (1) Aivar Kokk: kiire internet maale (4) Martin Kukk: Saaremaa õppetunnid (4) Andres Sutt: viis ettevõtete aitamise reeglit (11) CIVICO Europa: võitluses Covid-19 vastu autokraatiasse langedes mürgitab Ungari Euroopa ideaale (16) Kultuur INTERVJUU ⟩ Indrek Kasela: elame imelisel ajal! (6) POSTIMEHE ARVUSTUS ⟩ ERRi uus portaal Jupiter: särav, üksikute plekkidega Michael Jordan, 90ndate Bulls ja ajad, mis ei naase Sport NBAsse pürgival Henri Drellil on mõne klubiga juttu olnud Maa Elu Kanapidamisel on kõige tähtsam röövloomakindel kanala Ürask sunnib metsaomanikku otsustama – kas hoida või raiuda (1) Aiamajast saab kodukontor, puhkenurk või külalistuba Puitmajade eksport kukkus järsult Tasuta tööle? Jah, soovijaid on Maaturismi ettevõtja: aprilli müüsin väga ilusti välja Põlatud haavapuu on nüüd tänuväärt abiline paberitööstuses Ilmajutt: kas lähiajal on oodata öökülma? Naerist tasub kasvatada Spetsialistid soovitavad parimaid köögiviljasorte Kitsepiim trügib visalt lehmapiima kõrvale Tartu Purjutamisega liialdajad peavad varsti peatäit välja magama vanglas Helir-Valdor Seeder: põllumehi ei saa jätta kriisi meelevalda (4) Karl Pütsepp: kriisist aitab meid üle vaid hoolivus Üha rohkem peresid vahetab sooja koolilõuna toidupaki vastu Tartu volikogu peab kriisiaja esimese istungi Tartu lühiuudised Vanemuise tänava ümberehitus edeneb jõudsalt Jõgeval tegi nädalaga koroonatesti ligi kaheksakümmend inimest Pehme talv lõi soodsad olud apla nälkja võidukäiguks Nelja seina vahele surutud noored igatsevad tavalist elu ja teisi inimesi (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

POSTIMEHE ARVUSTUS ⟩ ERRi uus portaal Jupiter: särav, üksikute plekkidega

2 min lugemist
Jupiteri suurim voorus, eriti teiste ERRi veebiteenustega võrreldes, on lihtne ja hõlpsasti kasutatav ülesehitus.   FOTO: Kuvatõmmis

Uus ERRi järelvaatamis/kuulamisteenus Jupiter päästab meid senistest üpris kasutajavaenulikest ning segastest ERRi kanalite kodulehtedest, kus disaineri loomepalang on tapnud igasuguse kasutamismugavuse. Jupiter on kaasaegse lihtsa kujunduse ning põhjaliku otsinguga veebiteenus, mida on lust kasutada.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sisu paistab esimesel tiirul rikkalik, pakkudes peale omatoodetud lavastuslike ja publitsistikasaadete üsna palju välismaalt sisse ostetud ning päris kvaliteetset filmi- ning sarjakraami. Liikuva pildi kõrval leiab Jupiteri audiorubriigist ka rikkaliku valiku raadiosaateid, aga õnneks seob neid kategooriaid ühine otsing. Jupiteri saab kasutada veebilehitsejas; nutiseadmete ja -telerite jaoks äppi ei ole. Seetõttu ei kuvata ka esituse kontrollnuppe nutiseadme lukustusekraanile, millest on kahju.

Teenus on kõigile tasuta, konto loomine ja ausõna andmine, et olete Eesti kodanik, on nõutav selleks, et saaksite ERRi sisu nautida ka geoblokeeringu taha jäävates Euroopa riikides.

22.04.2020 24.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto