Sisukord
Korvpall
Postimees
24.04.2020
Eesti Viiruse väike abiline ehk miks Covid-19 üht laastab ja teist mitte? (8) Eesti lühiuudised Lahendada tuleks halvim võimalik stsenaarium (45) Lisarahast pole pere­arsti­põua leevendajat saanud (1) Kohus saatis päästeametniku tapnud mehe pikaks ajaks vangi (1) Pätsi tahtmisel rajatud Peressaarest on järel kummitusküla (6) Majandus Majanduse lühiuudised Tipprestorani argipäev – kokad saevad ja ettekandjad värvivad (13) Tõenäoliselt ajaloo suurima maksupettuse korraldajad pääsesid arvatust palju kergemalt (2) Välismaa Brittide peataolek jättis riigi ELi ühishangetest kõrvale Poola suurimas rahvuspargis lõõmab tulekahju Isolatsioon suurendab üle ilma lahutuste arvu (1) Välismaa lühiuudised Hubble'i kosmoseteleskoop 30: kuidas hullumeelsest unistusest sai inimkonna üks olulisim teadusinstrument (3) Pandeemia ajal paistavad silma võimekad naisliidrid (3) Arvamus Juhtkiri: piirangute leevendamisega tuleks julgemalt alustada (21) Mart Raudsaar: meie käest vorsti ei saa (41) Ene-Margit Tiit: muutunud lähitulevik (11) Marek Strandberg: maskidesse, rahvas! (29) Andrus Karnau: põhjanoolijad ja raisakotkad (12) Kultuur Tühjuse poeesia 4: Carl-Dag Lige Kultuuri lühiuudised Värske veri: Eesti uute lühifilmide kassett on üks tuumakas tükk Sport Roberts Štelmahers: loomulikult tahtsin Ventspilsi ja VEFi üle mängida! Spordi lühiuudised Drelli nimekas agent: üks NBA klubi on Henrist väga huvitatud, ootame ka teiste tagasisidet Tartu Lillepeenardest paistab maastikukujundaja töö Sirje Toomla: kas olete natuke või palju rase? Mai Põldaas: linnaraamatukogu kriisiõppetunnid Kallaste kooli kaitsjad võtsid appi isegi kanalisatsiooni (2) Tartu volikogu pidas esimest korda videoistungi Tartu lühiuudised Kliinikum taastab järk-järgult plaanilise ravitöö Linnavalitsus võttis Pirogovi eelnõu volikogust tagasi (1) Urmas Klaas: me pole viirust võitnud, aeg on kohaneda REEDENE RÕÕM ⟩ Tuul Sepp eelistab maakeelseid nimesid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Drelli nimekas agent: üks NBA klubi on Henrist väga huvitatud, ootame ka teiste tagasisidet

1 min lugemist
Tomaso Comellini. FOTO: Ain Liiva

Korvpalliliiga NBA tänavuse noormängijate valimise ümber on palju küsimärke, kuid Henri Drelli agent Tomaso Comellini vaatab suvele üsna optimistlikult.

Andekas Eesti mängumees andis end üles ka mullu, kuid võttis oma nime veidi enne drafti maha. Comellini ütles Postimehele, et praegu on liiga vara öelda, kas tänavu minnakse lõpuni, sest koroonapandeemia tõttu on liiga palju lahtisi otsi. Küll aga püsib tema sõnutsi Drell kenasti pildil.

«Eelmisel suvel oli Henri rohkem kui ühe võistkonna huviorbiidis. Aga vaatasime üldist drafti taset ja otsustasime ühe hooaja oodata,» keris Comellini ajaratast tagasi. «Nüüd on Henrist väga huvitatud üks meeskond, aga ootame ka teiste tagasisidet.»

Drellil jäi Itaalia kõrgliigas Pesaros seljataha heitlik hooaeg, kuid kogenud agendi arvates ei pruugi see saada saatuslikuks.

«Henri alustas hooaega hästi, kuid tiim ei võitnud. Sellisel juhul kannatavadki kõige rohkem noored. Aga Henri jätkas tööd oma nõrkade külgede kallal ja reageeris, nagu profimängija peabki. Ta nägi kõvasti vaeva, et olla valmis igal ajal mängu sekkuma. Henri ei lähe drafti küll särava statistikaga, ent areng räägib enda eest,» arutles Comellini.

Koroonapandeemia tõttu jääb ära mitu hooajaeelset laagrit. Pole teada, kas mängijatel on võimalik end üldse veel kuidagi tõestada või tuleb tiimidel otsus langetada enneaegu lõppenud hooaja põhjal. Viiruse ulatuslik levik räägib pigem Drelli kahjuks.

«Palju sõltub sellest, kas Henri saab oma arengut tõestada,» märkis Comellini. Ta lisas, et praegu näeb tema hoolealune iga päev tõsist vaeva üldfüüsilise treeninguga.

Itaallasest agent kuulub Sigma Sportsi agentuuri, kust on paljude teist hulgas tuule tiibadesse saanud Nicolo Melli, Luigi Datome ja Petteri Koponen.

Seotud lood
23.04.2020 25.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto