Sisukord
Sport
Tänane leht
25.04.2020
Eesti Eesti lühiuudised Covid-19 immuunsusega on asi selgem, kui paistab (14) Lasteaednike palgad on surve all (14) Vanaprouale lubatud puidutööstus osutus prügilaks (3) Kaks meetrit vahet Esimestele talukurkidele on nädalane järjekord (8) Majandus Tõeline valu seisab pankadel veel ees (2) Tallinna Vesi maksab viimase kümne aasta suurima dividendi (1) Välismaa ELi eelarve tõehetk saabub 6. mail Elu Slovakkia-Ukraina piiril: surnud piirivalvuritest moodsa tehnoloogiani Välismaa lühiuudised Korruptiivne ametnik tarnis Rumeeniale miljon vigast maski (4) Arvamus Ülle Harju: tõde ja vale riigimetsas (4) Peastrateeg nii rahus kui ka kriisis Triiki täis tünn Koolikindrali Borodino Lühikese pingi eredaim täht? (1) Juhtkiri: riigi strateegid mõelgu suurelt (29) Sport Spordi lühiuudised Mölamaffia – mees, keda teab iga Eesti rattur Messi vs Ronaldo ⟩ Tiimikaaslased lahkavad, kumb superstaar on kõvem? Henry Lääne kolumn: miks võib spordipaast hea olla? Merendus Laevanduse e-teenindus võib aidata Eesti majandusel kriisist väljuda Merenduse lühiuudised AK Juhan Javoiš: Darwini koll tuleb kapist välja Elusolendi kolm stsenaariumit (16) Elupaikade hävitamine ja elurikkuse kadu loovad täiuslikud tingimused Covid-19 laadi haiguste tekkeks (1) Jelena Skulskaja: suhtumisest vanadusse ja surma (5) Pentti Linkola 07.12.1932 – 05.04.2020 (2) EKI keelekool: kõver liigub allapoole (1) Mihkel Kunnus: inimene ja pisikud ehk naasmine normaalsusesse (5) Digikultuur. Äratuskell uueks tiigrihüppeks* Tagasivaade 20. sajandile läbi fiktsionaalse fotograafi pilgu Valda Raud – tõlkija, kel oli elus õnne Valda Raua eluloo jälil (2) Vikerkaar loeb. Mikael Karvajala rännuaastad Nädala plaat. Kaks debüüti tehnoloogia ja kujutlusvõime teenistuses Aja auk. IKEA reggae ja noakangelane öös Juurikas: Saksamaa oli lukku pandud, füürer karantiinis! Arter Karmen Joller: Jah, mul on vaenajaid, aga ka väga suuri toetajaid (34) Libauudistel on kuldsed ajad (15) Väsimus ja kultuuritus (4) Munadega ei tohi mängida (1) Koroonaaja söögistaarid. Mis need on? (1) Rockstaar. Sõiduproov kõige karismaatilisema mootorrattaga Austria lõbusad rahvarõivad kannavad natsiajaloo taaka (33) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Henry Lääne kolumn: miks võib spordipaast hea olla?

3 min lugemist
Spordimaailm on pausil ning see annab paljudele aega iseendale. Loodetavasti läheb trall varsti jälle käima! FOTO: Jan Huebner via www.imago-images.de/imago images/Jan Huebner

Koroonaviiruse tõttu on spordi jälgimise nälg meeletu. Õnneks pole olukord siiski käest ära läinud ning e-spordi võidukäiku ma ennustama ei hakka, ehkki vahel on üksik mõttelõng sinnapoole tüürinud küll. Kuigi spordimaailma seiskumine tekitas tuska, on klaas alati pooltäis, mitte pooltühi, ning ka koroonakriis võib atleetidele, klubidele ja fännidele mõnes mõttes kasuks tulla. Peate mind hulluks? Teil on see õigus, aga laske mul selgitada!

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Viirusest tingitud spordipaast on tekitanud olukorra, kus näiteks paljud võistkonnad on sattunud rahahätta. Mõni on ka pankrotti läinud, mõne tuleviku kohal on süsimusti küsimärke meenutavad tormipilved. On justkui loogiline, et koroonakriis leiab kõige hõlpsamalt üles üle oma võimete elanud klubid ning järab eriti rammusalt just neid.

Seega tahaks mõelda positiivselt. Need, keda koroona alla ei neela, saavad (järjekordse) õppetunni, kuidas majanduslikus mõttes kahe jalaga maa peal elamine on tähtis. Eelarve pole lihtsalt mingi Exceli tabel, millega võiks laias laastus arvestada. Büdžett on selleks, et piirid oleksid selged.

24.04.2020 27.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto