Sisukord
Eesti
Postimees
29.04.2020
Eesti Keskerakond rakendas koroonakriisi kampaaniavankri ette (30) VIDEO ⟩ Peaministril on etteheiteid terviseametile (45) Eesti lühiuudised Minister Arvo Alleri mõtet saata lapsed põllutöödele appi tabas kriitikatulv (52) Riik ja linn on krundianastaja ees jõuetud (10) Eriolukorra juhi korraldused Majandus Naftaturg otsib paaniliselt uusi mahuteid (4) Nordica tahab suvel taas õhku tõusta (4) Majanduse lühiuudised Täielikult veebi kolinud Lasering püsib veel elus Välismaa Venemaa plaanis väidetavalt Praha linnapea tapmist (9) Berliini loomaaed avas uuesti väravad Briti ajakirjanikku süüdistatakse videokõnede pealtkuulamises Välismaa lühiuudised Kaitsekulud tegid mullu hüppe Stoltenberg: teeme õppusi baaside sees ja teistmoodi Jäämandri fossiilkonn lahendas mandrite triivi küsimuse (2) Arvamus Juhtkiri: kaks protsenti ühiskonna tarbeks (7) Aivar Reinap: ebasportlik viga (1) Facebooki faktikontroll on katki (2) Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumise eestvedajad: eludega ei mängita (2) Liis Klaar: halli pead austa (5) Erkki Bahovski: Soome ei kao Kultuur Jutupliiatsi postuumne bluus (3) ERM sillutab teed maalikunsti tuuridele Lugu sellest, kuidas pesunaisest sai miljonär Sport Robin Kool – maailmatipp, kes võistleb miljonite silmapaaride ees ka koroonaviiruse ajal (5) Spordi lühiuudised Tallinn Riik ja linn on krundianastaja ees jõuetud (10) Tartu Kiri: Otsime mäletajaid ja häid vihjeid memoriaali taastamiseks (1) Indrek Niibo: suletud riigipiiride võlts turvatunne (3) Liina Uudelt: suukorviga meeleavaldused (11) Eriolukord lõi õhu puhtamaks ka Emajõelinnas Tartu lühiuudised Volbriöö pidu jääb esimest korda ära Laulu sisse pandud Puhja tuuliku aeg sai otsa Rattaringlus püüab tunnipileti abil taksoga võistlusse asuda Estoveri juustuvabrik hakkab tööle piimaenergial Möödub 330 aastat lõunaeestikeelse kirikukäsiraamatu ilmumisest Meelelahutus Koomiks Sudoku

VIDEO ⟩ Peaministril on etteheiteid terviseametile

4 min lugemist

Peaminister Jüri Ratas (KE) ei ole rahul terviseameti tööga kriisi ajal ja kavatseb sellega midagi ette võtta esimesel võimalusel. Ratas rääkis eile saates «Otse Postimehest».

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Millise mulje teile jätab olukord, kus eesliinil töötav meditsiinijuht Arkadi Popov teenib palju vähem kui näiteks terviseameti värskelt palgatud suhtekorraldusemeeskond?

Siia saatesse on hea tulla, saab ka tänaste uudistega kurssi. Olen istunud viimased seitse-kaheksa tundi koosolekutel.

Arvan, et doktor Popovi panust koroonaviirusega võitlemisel ei saagi kuidagi rahas hinnata – see ongi tegelikult hindamatu.

Lihtsalt paljudel on tekkinud küsimus, kas terviseameti kalli PR-projekti taga on äkki soov oma imagot ja lagunevat nägu kokku lappida.

Selles kriisis saanuks paljud ametid Eestis käituda palju professionaalsemalt, operatiivsemalt, ja arvan, et see on üks õppetund, mida ühel hetkel, kui see kriis ei ole enam tulipunktis, tõsta lauale.

Tagantjärele tarkus on see, et seda võrkpallimängu ei oleks pidanud Saaremaal toimuma. Kas see võinuks tähendada väiksemat nakatumist Saaremaal? Arvan, et meil ei ole ka täna seda tarkust, aga jah, loomulikult tulnuks ametkondadel teha kõik, ja mitte ainult riigi ametkondadel, et see võistlus seal ei toimunuks.

28.04.2020 30.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto