Sisukord
Majandus
Postimees
29.04.2020
Eesti Keskerakond rakendas koroonakriisi kampaaniavankri ette (30) VIDEO ⟩ Peaministril on etteheiteid terviseametile (45) Eesti lühiuudised Minister Arvo Alleri mõtet saata lapsed põllutöödele appi tabas kriitikatulv (52) Riik ja linn on krundianastaja ees jõuetud (10) Eriolukorra juhi korraldused Majandus Naftaturg otsib paaniliselt uusi mahuteid (4) Nordica tahab suvel taas õhku tõusta (4) Majanduse lühiuudised Täielikult veebi kolinud Lasering püsib veel elus Välismaa Venemaa plaanis väidetavalt Praha linnapea tapmist (9) Berliini loomaaed avas uuesti väravad Briti ajakirjanikku süüdistatakse videokõnede pealtkuulamises Välismaa lühiuudised Kaitsekulud tegid mullu hüppe Stoltenberg: teeme õppusi baaside sees ja teistmoodi Jäämandri fossiilkonn lahendas mandrite triivi küsimuse (2) Arvamus Juhtkiri: kaks protsenti ühiskonna tarbeks (7) Aivar Reinap: ebasportlik viga (1) Facebooki faktikontroll on katki (2) Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumise eestvedajad: eludega ei mängita (2) Liis Klaar: halli pead austa (5) Erkki Bahovski: Soome ei kao Kultuur Jutupliiatsi postuumne bluus (3) ERM sillutab teed maalikunsti tuuridele Lugu sellest, kuidas pesunaisest sai miljonär Sport Robin Kool – maailmatipp, kes võistleb miljonite silmapaaride ees ka koroonaviiruse ajal (5) Spordi lühiuudised Tallinn Riik ja linn on krundianastaja ees jõuetud (10) Tartu Kiri: Otsime mäletajaid ja häid vihjeid memoriaali taastamiseks (1) Indrek Niibo: suletud riigipiiride võlts turvatunne (3) Liina Uudelt: suukorviga meeleavaldused (11) Eriolukord lõi õhu puhtamaks ka Emajõelinnas Tartu lühiuudised Volbriöö pidu jääb esimest korda ära Laulu sisse pandud Puhja tuuliku aeg sai otsa Rattaringlus püüab tunnipileti abil taksoga võistlusse asuda Estoveri juustuvabrik hakkab tööle piimaenergial Möödub 330 aastat lõunaeestikeelse kirikukäsiraamatu ilmumisest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Täielikult veebi kolinud Lasering püsib veel elus

3 min lugemist
Laseringi veebipoe administraator Tauno Kadak. FOTO: Kaili Mägilaid

Eelmise aasta aprilli keskel sulges oma viimase füüsilise kaupluse Eesti pikima elueaga muusikapood, 1994. aastal uksed avanud Lasering. Veerand sajandit füüsilistes esindustes tegutsenud kaupleja jätkab veebikanalites, kümnest inimesest jäi tööle kaks. Kuidas on nii äri kui ka asjaajamine muutunud, sellest rääkis Laseringi veebipoe administraator Tauno Kadak.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Laseringi viimane füüsiline pood suleti aasta tagasi. Kuidas on läinud aasta ettevõtte jaoks möödunud?

Alguses oli õõnes tunne küll, sest polnud aimugi, kas see veebipoe paat meid kannab. Õnneks tulid muusika- ja filmihuvilised meiega veebi kaasa ja poe külastatavus kasvas võrreldes aastataguse ajaga kahekordseks. Ses osas saab öelda, et on hästi läinud. Me oleme väiksemad kui varem, aga püüame olla selle võrra tublimad.

28.04.2020 30.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto