Elu nagu (katastroofi)filmis

Pärle Raua ja tema kaaslase tsiklirännak sai alguse ammusest unenäost, milles ta sõitis pojale tsikliga Austraaliasse külla. FOTO: Pärle Raud

Mootorratastel ümbermaailmareis tuli pausile panne ei kusagil mujal kui Californias 40 kilomeetri kaugusel Corona-nimelisest linnast.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Üks ammune unenägu sellest, kuidas sõidan mootorrattaga pojale Austraaliasse külla, pani alguse ümbermaailmareisile, mis on viinud mind ja mu kaaslast kahe tsikliga läbi Lähis-Ida ja Aasia Austraaliasse, sealt Lõuna- ja Kesk-Ameerikasse ning toonud meid nüüd Ameerika Ühendriikidesse. Lahkusime kodumaalt 2017. aasta suvel, millal tagasi jõuame, ei tea.

Sisenesime Ühendriikidesse Mehhikost ja jõudsime pärast nädalast peatust San Diegos ehk kümmekond päeva ringi sõita ja paaris kenas looduspargis käia, enne kui USAs koroonaviiruse tõttu eriolukord välja kuulutati. Kuna siinsed looduspargid on üsna metsikud ja hõlmavad teinekord tuhandeid ruutkilomeetreid, pole neis sageli telefonilevi, mistap olime enamiku ajast netita ega teadnud ilmaelust suurt midagi.

29.04.2020 02.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto