Sisukord
AK
Tänane leht
02.05.2020
Eesti Palgatabelit juhivad kohtunikud (4) Eesti lühiuudised Sarimõrvari stiilinäide: Juri Ustimenko sai tapmisjuhised vangla kanalisatsiooni kaudu (8) Ministeerium tahab skandaalsest koolimajast vabaneda Palgatabelit juhivad kohtunikud Majandus Koroonaviirus nurjas maailma ägedaima aktsionäride koosoleku Investor Mari: esmapilgul hiilgavana näiv kasv jääb veidi nadiks Välismaa Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE ⟩ Itaaliat kummitab hirm raisata kaks juba ohverdatud kuud Diktaatori õde on Kimide dünastia tagavaraplaan (4) Püssimehed tungisid Michigani parlamendihoonesse Arvamus Juhtkiri: vaja on täpset kärpimist (15) Janno Zõbin: keskmängu peataolek (13) Nädala nägu ⟩ Kompromissituse kunstnik (2) Anonüümne põetaja (4) Saaremaa streigijuht (4) Põhja-Korea kaanetüdruk Urmas Nemvalts: päeva karikatuur Sport Jaak Salumets: treener peab olema ka hea pedagoog ja psühholoog, oskama lapsi õigesti suunata Jaanus Kriiski kolumn: doping Eesti sporditelevisioonis! (3) Merendus Paadimüük liigub kriisiolukorras tõusulainel Merenduse lühiuudised AK Garri Raagmaa: pärast koroonakriisi ei saa regionaalpoliitikast enam mööda vaadata (11) Hannes Palang: potipõllunduse ja kaugtöö õppus Tiiu Kuurme: hariduse taandamine (7) Iljitši meenutades (9) Astronoom: universum tunneb viirusi kauem kui inimest (13) EKI keelekool: üks väega sõna (3) Marju Lauristin: kriisiaeg testib haridusuuendust (4) Kunst sinu ümber. Bita Razavi – kunstnik mitme koduga Vikerkaar loeb. Elu võimalikkusest kosmoses Kas 21. sajandil Venemaa tükeldumine jätkub? (32) Neli uurijat on ikka parem kui kaks Mungad, baleriinid, terroristid ja teised impeeriumi hauakaevajad Lugu lämmatavast emaarmastusest Kas on vaja jätkata suhet, mida poleks alustamagi pidanud? NÄDALA PLAAT: Pimeduse kroonimine kuningaks Aja auk. Külmus, julmus, glamuur Juurikas. Kõik, mis kunagi oli (2) Arter Saaremaa vallavanem Madis Kallas: Nii kui kriis rahunes, asuti taas mind ründama (55) Telekomide juhid silmitsi ennenägematu katsumusega (2) Poolakad Eesti põllumajandust päästmas (15) Karantiiniunelmad (2) Vanausuliste puhtusekombestik meenutab tänapäevast viirusetõrjet (4) Tehke järele: üle saja kilomeetri jalgsi noolsirgelt läbi Eesti (3) Karbike tuunikalakonservi teeb köögis imet Rikastame pärismaailma. Mis imet saab näha liitreaalsuse äppidega? Subaru leidis värvid. Sõiduproov uuendatud Subaru XVga Piilu kulisside taha: kuidas valmis virtuaalne Tallinn Fashion Week? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Neli uurijat on ikka parem kui kaks

2 min lugemist
John Bude, «Surm Rivieras». FOTO: Raamat

Jõukale leskprouale Nesta Hedderwickile kuuluvas villa Palo­mas, Prantsuse Rivieras asuvas Mentonis, on end sisse seadnud värvikas seltskond, kes häbitult kasutab ära majaperenaise külalislahkust. Külmast talvisest Londonist sooja sätendava Vahemere äärde jõuavad ka Scotland Yardi inspektor Meredith ning seersant Strang, kes peavad kinni püüdma kurikuulsa võltsija ja kelmi, valerahategija Tommy (Chalky) Cobbetti.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kuid neli uurijat on ikka parem kui kaks. Prantsuse politsei au hoiavad üleval inspektorid Balmpignon ja Gibaud. Alguse saab keeruline jaht kurikaeltele, kus kord näitavad nutikust üles britid, siis jälle prantslased. Vihjena võib öelda, et selles loos ei jää oma ülemusele taiplikkuse poolest alla ka seersant.

Nii selgubki üsna pea, kuidas villa Paloma asukad ning valeraha tegemine ja levitamine omavahel seotud on. Kuid siis, kui kõik tundub juba olema kontrolli all, kaob majaproua hoolealune, luksusautoga ringi kihutav naistelemmik Tony. Nii seistaksegi ootamatult silmitsi uue ja veelgi keerulisema juhtumiga.

30.04.2020 04.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto