Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
04.05.2020
Eesti Eesti lühiuudised Eesti ehitajad Soomes koroonavangis: kolm kalevipoega räägivad, miks nad jäid Soome (17) Peapiiskop ärgitab meelt avaldama (17) Kurda, kiida-kiida, kurda, küsi-küsi (3) Hävitati Lõuna-Eesti üht esinduslikemat muistist (14) Majandus Hiigelkahjumi saanud Buffett müüs lennufirmade aktsiad Idufirma tahab tuua jõukeskused Tallinnasse (1) Majanduse lühiuudised Kas Tallink suuromanikelt likviidsusabi ei saa? (1) Tallinki suuruselt teine omanik on suur multimiljardifond (4) Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Infosõjas on uuteks lõksudeks võltsmeilid, teesklejad ja ohtlikud pikslid (2) Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Soome ja Norra ei unusta pandeemia ajal riigikaitset (1) Arvamus Juhtkiri: surve piiridele kasvab (3) Mart Raudsaar: üldiselt üksikule, mitte vastupidi (15) Margit Rüütelmann: aeg muuta suunda (8) Külli Koort: pikendatud elu hind Eestis – 13 miljonit (10) Riina Solman: millal siis veel? (6) Ene-Silvia Sarv: e-õppe kaosest sünnib kord (4) Sergei Metlev: stalinlik kummitus ei lase Teisel maailmasõjal lõppeda (12) Kultuur Ülemeelikud uperpallid läbi elutraagika ja kultuuriloo Joel Remmeli mitmemõõtmeline jazz Kontaktivaba klounaad: Piip ja Tuut TV nakatab naeruga Sport Spordi lühiuudised Dopinguarst paljastas kaks kaasosalist (1) Ülevaade ⟩ Millal võiks Euroopas taas suurt jalgpalli näha? (1) Tartu Gustav ei pääse koondamisest Tuleohtlikud elektrijuhtmed ei pruugi silmale nähtavad olla (1) Parkimismaja oksjon läks ilmselt vett vedama (1) Tartu lühiuudised Külamees kinkis oma poodnikule respiraatori Eesti suurimad lihatööstused aimavad edukat grillihooaega Luunja kooli õpilased aitavad Saaremaad lukust lahti keerata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Külamees kinkis oma poodnikule respiraatori

2 min lugemist
Ülo Rein (paremal) tuleb Kavastusse sattudes alati sealsele poodnikule Väino Kägole külla. FOTO: Margus Ansu

Väiksed erapoed on Tartus ja Tartumaal pigem erandid kui reeglid, pidades visalt vastu. Kavastu pood tähistas reedel ümmargust aastapäeva ning kuigi Kavastust pole Tartusse palju maad, kinnitavad ostjad, et oma pood on hädavajalik. Kriisi ajal veel eriti.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Väino Kägo on koos abikaasa Reesiga Luunja vallas Kavastu külas erapoodi pidanud 15 aastat. Aja jooksul on nähtud väikeettevõtja rõõme ja muresid. Ligi 12 aastat tagasi tuli koondada müüja ja võtta venna käest võlgu, et poodi üleval pidada. «Ühel talvel võtsin isegi kolmanda pensionisamba välja, sest arveid tuli ju maksta. Talvekuud pole kunagi lihtsad,» rääkis Väino Kägo.

Vara kaubaringile

02.05.2020 05.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto