Sisukord
Arvamus
Postimees
04.05.2020
Eesti Eesti lühiuudised Eesti ehitajad Soomes koroonavangis: kolm kalevipoega räägivad, miks nad jäid Soome (17) Peapiiskop ärgitab meelt avaldama (17) Kurda, kiida-kiida, kurda, küsi-küsi (3) Hävitati Lõuna-Eesti üht esinduslikemat muistist (14) Majandus Hiigelkahjumi saanud Buffett müüs lennufirmade aktsiad Idufirma tahab tuua jõukeskused Tallinnasse (1) Majanduse lühiuudised Kas Tallink suuromanikelt likviidsusabi ei saa? (1) Tallinki suuruselt teine omanik on suur multimiljardifond (4) Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Infosõjas on uuteks lõksudeks võltsmeilid, teesklejad ja ohtlikud pikslid (2) Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Soome ja Norra ei unusta pandeemia ajal riigikaitset (1) Arvamus Juhtkiri: surve piiridele kasvab (3) Mart Raudsaar: üldiselt üksikule, mitte vastupidi (15) Margit Rüütelmann: aeg muuta suunda (8) Külli Koort: pikendatud elu hind Eestis – 13 miljonit (10) Riina Solman: millal siis veel? (6) Ene-Silvia Sarv: e-õppe kaosest sünnib kord (4) Sergei Metlev: stalinlik kummitus ei lase Teisel maailmasõjal lõppeda (12) Kultuur Ülemeelikud uperpallid läbi elutraagika ja kultuuriloo Joel Remmeli mitmemõõtmeline jazz Kontaktivaba klounaad: Piip ja Tuut TV nakatab naeruga Sport Spordi lühiuudised Dopinguarst paljastas kaks kaasosalist (1) Ülevaade ⟩ Millal võiks Euroopas taas suurt jalgpalli näha? (1) Tartu Gustav ei pääse koondamisest Tuleohtlikud elektrijuhtmed ei pruugi silmale nähtavad olla (1) Parkimismaja oksjon läks ilmselt vett vedama (1) Tartu lühiuudised Külamees kinkis oma poodnikule respiraatori Eesti suurimad lihatööstused aimavad edukat grillihooaega Luunja kooli õpilased aitavad Saaremaad lukust lahti keerata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Külli Koort: pikendatud elu hind Eestis – 13 miljonit

2 min lugemist
Külli Koort. FOTO: Erakogu

Piirangutega oleme kaotanud rohkem kui võitnud, kirjutab väikeettevõtja Külli Koort.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Covid-19 on löönud segamini paljude inimeste elukorralduse ja pole vist kedagi puudutamata jätnud. Valitsustel on keeruline. Poliitikud tahaks kriisist võimlikult palju kasu lõigata. Seevastu rahvas, sõltumata erakondlikust eelistusest, on moodustanud kaks leeri. Ühed, kes nõuavad veel karmimaid piiranguid, ja teised, kes ütlevad otse, et on kogu sellest koroonalollusest tüdinud.

Poodides toimub lõputu desinfitseerimine, kuid ometigi tunneb enamik inimesi end vabalt. On poode, mille sissepääsude juures tegutsevad võimukalt kärkivad turvamehed, kelle tähetund on saabunud.

Lapsed igatseva kooli ja sõprade järele. Üha kiireneb majanduslangus, töökohad kaovad. Suletud on piirid. Süveneb alkoholism, perevägivald ja kurbus üksindusest.

02.05.2020 05.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto