Sisukord
Kultuur
Tänane leht
04.05.2020
Eesti Eesti lühiuudised Eesti ehitajad Soomes koroonavangis: kolm kalevipoega räägivad, miks nad jäid Soome (17) Peapiiskop ärgitab meelt avaldama (17) Kurda, kiida-kiida, kurda, küsi-küsi (3) Hävitati Lõuna-Eesti üht esinduslikemat muistist (14) Majandus Hiigelkahjumi saanud Buffett müüs lennufirmade aktsiad Idufirma tahab tuua jõukeskused Tallinnasse (1) Majanduse lühiuudised Kas Tallink suuromanikelt likviidsusabi ei saa? (1) Tallinki suuruselt teine omanik on suur multimiljardifond (4) Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Infosõjas on uuteks lõksudeks võltsmeilid, teesklejad ja ohtlikud pikslid (2) Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Soome ja Norra ei unusta pandeemia ajal riigikaitset (1) Arvamus Juhtkiri: surve piiridele kasvab (3) Mart Raudsaar: üldiselt üksikule, mitte vastupidi (15) Margit Rüütelmann: aeg muuta suunda (8) Külli Koort: pikendatud elu hind Eestis – 13 miljonit (10) Riina Solman: millal siis veel? (6) Ene-Silvia Sarv: e-õppe kaosest sünnib kord (4) Sergei Metlev: stalinlik kummitus ei lase Teisel maailmasõjal lõppeda (12) Kultuur Ülemeelikud uperpallid läbi elutraagika ja kultuuriloo Joel Remmeli mitmemõõtmeline jazz Kontaktivaba klounaad: Piip ja Tuut TV nakatab naeruga Sport Spordi lühiuudised Dopinguarst paljastas kaks kaasosalist (1) Ülevaade ⟩ Millal võiks Euroopas taas suurt jalgpalli näha? (1) Tartu Gustav ei pääse koondamisest Tuleohtlikud elektrijuhtmed ei pruugi silmale nähtavad olla (1) Parkimismaja oksjon läks ilmselt vett vedama (1) Tartu lühiuudised Külamees kinkis oma poodnikule respiraatori Eesti suurimad lihatööstused aimavad edukat grillihooaega Luunja kooli õpilased aitavad Saaremaad lukust lahti keerata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kontaktivaba klounaad: Piip ja Tuut TV nakatab naeruga

3 min lugemist
Klounide kehastajatel Haide Männamäel ja Toomas Trossil kaamera ees kindlustundest puudu ei tule.   FOTO: Rene Topolev

Arvatavasti pole ma ainus, kellele on ootamatult tuttavaks saanud hetked, kus keset rahvarohket linnaplatsi või saginat täis perepäeva kostab äkitselt kõrva üks heledahäälne «Ae, Tuut!» või kähedam «Mis on, Piip?». Piibu-Tuudu klouniduo ongi sestap meelde jäänud oma võluva väsimatusega jõuda pea igasse maailma nurka, punased ninad ja iseäralik naljasoon ühes. Isegi kriisi ajal ei jäta nad jonni. Meeled saavad nüüd klounihuumoriga lahutatud hoopis veebi vahendusel, kuna püsti on pandud Piip ja Tuut TV – koguperekanal, mis tõepoolest kogu peret köita võib.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Igas veebisaates tegeleb Piibu ja Tuudu programm eri tähestikutähega, moodustades nii omamoodi videoaabitsa, mis täieneb igal nädalal kahe uue tähe võrra ning saab punkti arvatavasti juulis. Põhimõte on igatahes sama mis paberaabitsal – igas peatükis otsitakse võimalikult palju sama tähega algavaid sõnu või mõisteid.

02.05.2020 05.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto