Sisukord
Eesti
Postimees
04.05.2020
Eesti Eesti lühiuudised Eesti ehitajad Soomes koroonavangis: kolm kalevipoega räägivad, miks nad jäid Soome (17) Peapiiskop ärgitab meelt avaldama (17) Kurda, kiida-kiida, kurda, küsi-küsi (3) Hävitati Lõuna-Eesti üht esinduslikemat muistist (14) Majandus Hiigelkahjumi saanud Buffett müüs lennufirmade aktsiad Idufirma tahab tuua jõukeskused Tallinnasse (1) Majanduse lühiuudised Kas Tallink suuromanikelt likviidsusabi ei saa? (1) Tallinki suuruselt teine omanik on suur multimiljardifond (4) Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Infosõjas on uuteks lõksudeks võltsmeilid, teesklejad ja ohtlikud pikslid (2) Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Soome ja Norra ei unusta pandeemia ajal riigikaitset (1) Arvamus Juhtkiri: surve piiridele kasvab (3) Mart Raudsaar: üldiselt üksikule, mitte vastupidi (15) Margit Rüütelmann: aeg muuta suunda (8) Külli Koort: pikendatud elu hind Eestis – 13 miljonit (10) Riina Solman: millal siis veel? (6) Ene-Silvia Sarv: e-õppe kaosest sünnib kord (4) Sergei Metlev: stalinlik kummitus ei lase Teisel maailmasõjal lõppeda (12) Kultuur Ülemeelikud uperpallid läbi elutraagika ja kultuuriloo Joel Remmeli mitmemõõtmeline jazz Kontaktivaba klounaad: Piip ja Tuut TV nakatab naeruga Sport Spordi lühiuudised Dopinguarst paljastas kaks kaasosalist (1) Ülevaade ⟩ Millal võiks Euroopas taas suurt jalgpalli näha? (1) Tartu Gustav ei pääse koondamisest Tuleohtlikud elektrijuhtmed ei pruugi silmale nähtavad olla (1) Parkimismaja oksjon läks ilmselt vett vedama (1) Tartu lühiuudised Külamees kinkis oma poodnikule respiraatori Eesti suurimad lihatööstused aimavad edukat grillihooaega Luunja kooli õpilased aitavad Saaremaad lukust lahti keerata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kurda, kiida-kiida, kurda, küsi-küsi

3 min lugemist
ASi Tallink Grupp nõukogu liige Ain Hanschmidt Tallinna sadama D-terminalis koroonakriisi tõttu jõude seisva Silja Europa juures. FOTO: Andres Haabu

Mida suurem käive, seda kõrgemad panused. «Ettevõtlus on nagu jalgrattasõit, seisma ei tohi jääda, muidu kukud. Praegu saame natukene veel vändata,» ütleb Tallinki suurosanik ja nõukogu liige Ain Hanschmidt, kui on oma kuldsest Audist välja astunud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Miks tähistab hiina keeles sama sõna nii ohtu kui ka võimalust, teavad praegu ilmselt kõige paremini just ettevõtjad. Kõik nad saavad kriisis pihta ja majanduses on nullseis. Ränga töö ja hea õnnega on võimalik raskest olukorrast välja sipelda või lausa jõujooned enda kasuks ümber mängida.

Tallinna sadamas kai ääres seisvate ristluslaevade kõrval antud pooletunnises intervjuus mängib Tallinki suur­osanik Ain Hanschmidt Postimehele maha laenuküsimise pitching’u ehk Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse kodulehel toodud definitsiooni järgi «lühikese ja lööva äriidee esitluse» kurda-kiida-küsi-vormis.

02.05.2020 05.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto