Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
07.05.2020
Eesti Eesti lühiuudised Terviseametile antavate lisavolitustega satuvad inimeste õigused ohtu (4) Distantsõpe tekitas koolide vahel käärid Valitsus arutab järgmisi leevendusi (10) Eesti NSV üks viimaseid julgeolekujuhte Karl Kortelainen: Vaino oli ju veel pehmem kui Rüütel (21) Majandus Firma ümber pööranud iduettevõtja: see oli parim otsus! (1) Majanduse lühiuudised Eesti pankadel jagub puhvreid ka pikemaks kriisiks Saksa kohtu otsus külvab nii õiguslikku kui ka rahapoliitilist segadust (2) Töötukassa palgatoetus võib kodulaenust ilma jätta (10) Välismaa Kodanikupalgast oli soomlaste tööle aitamisel vähe tulu (15) Välismaa lühiuudised Eesti särab kui endise idabloki tugevaim demokraatlik riik (17) Arvamus Julia Laffranque: kas inimõigused on koroona riskigrupp? (6) Ardo Hansson: ei muutu suurt midagi (44) Ene-Margit Tiit: mõned rehkendused seoses viirusega (2) Kultuur Õudusfilmid on juba sinu kodus Kuidas katkuepideemiad on maailma mõjutanud (1) Hendrik Alla: autokino ei kõlba kuhugi Sport Spordi lühiuudised Urmas Sõõrumaa võitles valitsuselt raha välja (5) INTERVJUU ⟩ Andrus Raadik: annaksin oma viimase palga kohe tagasi, kui vaid koju saaksin Maa Elu Aianduspisikust nakatunud tühjendavad puukoole Nädala mõte: maale appi arvutis istudes Lambavillast pakke­materjal tõi võidu Foto ⟩ Põllumees kaevas põllult välja tõelise kivijuraka Kohalikud panid rahad kokku ja taasavavad Leesi külapoe (1) 200 miljoni euro plaan võiks olla paindlikum Hapuoblikamahl aitab peavalu vastu Ilmajutt: mis teeb ilmastiku muutlikuks? Rabarber sobib küpsetistesse, hoidistesse ja magustoitudesse Köögiviljapeenras valitsegu sõbralikud suhted Kevadseeni leiab kuni suveni Tartu Inimesed paluvad häirekeskuselt abi kallima mandrile ja hobuse Lätti arstile toimetamises Jüri Kõre: kus on rahvarände päris riskid? Jüri Laurson: kõrge elektrivõrgutasu vähendab käivet (1) E-apteegist telliti tipphetkel minutis 150 karpi maske Linn alustas eriolukorrast ülemineku kampaaniat Tartu lühiuudised Olerex pidi valmis tanklast kauba välja viima ja ähvardas Tartut kahjunõudega (9) Nukunäitleja Sandra Lange kätetööna sündis kaks telesaate maski Inga Lunge kogus raamatusse kirjad minevikku ja tulevikku Foorumil tuleb juttu kultuurielust pärast kriisi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Olerex pidi valmis tanklast kauba välja viima ja ähvardas Tartut kahjunõudega

4 min lugemist
Aruküla tee ja Põllu tänava ristmikule ehitatud Olerexi tankla ja pesula ootavad mitu kuud kasutusluba. Kaupki on ammu külmikutes. FOTO: Margus Ansu

Tartu servas Aruküla teel, mitte kaugel kuulsast Madruse tänavast, on valmis saanud Olerexi uus tankla, kus tuled põlevad, külmikutes seisavad joogid ja tankurid näitavad kütuse hinda. Uus asfalt on veel süsimust, sest autodel ja nende juhtidel tanklasse ometigi asja pole. Olerexi lühike vastus, miks selline kummitustankla püsib, oli järgmine: «Teenindusjaama ja pesula ehitus on vastavalt ehitusloale lõpuni viidud. Jaam on avamiseks valmis alates 9.03. Kasutusloa väljastamine on seni linnavalitsuse menetluses.»

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Juba 7. veebruaril oli jaam nii kaugel, et kasutusloa taotlus sisse anda, tõdes Olerexi esindaja Urmas Koch. Sealt arvutati 30 päeva. Märtsiks olid kaubad kohal ja töötajad palgatud. 24/7 tankla vajab vähemalt kaheksat töötajat.

Advokaadid ja kahjunõue tulid mängu paari nädala eest. Olerexi juhataja ja üks omanikke Andres Linnas ütles teravaks läinud olukorra kohta, et neil on jaamas kütused sees, talvine juba väljagi viidud ning töötajad on palgal. «Teie teete tsirkust, meie kanname kulusid,» nentis ta.

06.05.2020 08.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto