Sisukord
Majandus
Tänane leht
07.05.2020
Eesti Eesti lühiuudised Terviseametile antavate lisavolitustega satuvad inimeste õigused ohtu (4) Distantsõpe tekitas koolide vahel käärid Valitsus arutab järgmisi leevendusi (10) Eesti NSV üks viimaseid julgeolekujuhte Karl Kortelainen: Vaino oli ju veel pehmem kui Rüütel (21) Majandus Firma ümber pööranud iduettevõtja: see oli parim otsus! (1) Majanduse lühiuudised Eesti pankadel jagub puhvreid ka pikemaks kriisiks Saksa kohtu otsus külvab nii õiguslikku kui ka rahapoliitilist segadust (2) Töötukassa palgatoetus võib kodulaenust ilma jätta (10) Välismaa Kodanikupalgast oli soomlaste tööle aitamisel vähe tulu (15) Välismaa lühiuudised Eesti särab kui endise idabloki tugevaim demokraatlik riik (17) Arvamus Julia Laffranque: kas inimõigused on koroona riskigrupp? (6) Ardo Hansson: ei muutu suurt midagi (44) Ene-Margit Tiit: mõned rehkendused seoses viirusega (2) Kultuur Õudusfilmid on juba sinu kodus Kuidas katkuepideemiad on maailma mõjutanud (1) Hendrik Alla: autokino ei kõlba kuhugi Sport Spordi lühiuudised Urmas Sõõrumaa võitles valitsuselt raha välja (5) INTERVJUU ⟩ Andrus Raadik: annaksin oma viimase palga kohe tagasi, kui vaid koju saaksin Maa Elu Aianduspisikust nakatunud tühjendavad puukoole Nädala mõte: maale appi arvutis istudes Lambavillast pakke­materjal tõi võidu Foto ⟩ Põllumees kaevas põllult välja tõelise kivijuraka Kohalikud panid rahad kokku ja taasavavad Leesi külapoe (1) 200 miljoni euro plaan võiks olla paindlikum Hapuoblikamahl aitab peavalu vastu Ilmajutt: mis teeb ilmastiku muutlikuks? Rabarber sobib küpsetistesse, hoidistesse ja magustoitudesse Köögiviljapeenras valitsegu sõbralikud suhted Kevadseeni leiab kuni suveni Tartu Inimesed paluvad häirekeskuselt abi kallima mandrile ja hobuse Lätti arstile toimetamises Jüri Kõre: kus on rahvarände päris riskid? Jüri Laurson: kõrge elektrivõrgutasu vähendab käivet (1) E-apteegist telliti tipphetkel minutis 150 karpi maske Linn alustas eriolukorrast ülemineku kampaaniat Tartu lühiuudised Olerex pidi valmis tanklast kauba välja viima ja ähvardas Tartut kahjunõudega (9) Nukunäitleja Sandra Lange kätetööna sündis kaks telesaate maski Inga Lunge kogus raamatusse kirjad minevikku ja tulevikku Foorumil tuleb juttu kultuurielust pärast kriisi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Majanduse lühiuudised

3 min lugemist
Tallinna Lennujaam ja selle juht Riivo Tuvike.   FOTO: Tiina Oja

Eesti laenuidu sai investoritelt 1,7 miljoni dollarise rahasüsti

Eesti päritolu askRobin sai investoritelt 1,7 miljoni dollari suuruse rahasüsti, kirjutab TechCrunch. AskRobin on Eestis registreeritud Compare Finance OÜ all ning selle taga on Agur Jõgi ja Rain Sepp.

2017. aastal asutatud ettevõte tegutseb Ladina-Ameerikas. Sisuliselt on tegu laenuvahenduse platvormiga, mis viib kokku laenuvahendaja vastava krediidiskooriga inimesega. Paljudel inimestel puudub nn krediidiskoor – tavaliselt sellisel juhul, kui inimesel puudub ametlik makseajalugu – ja sel juhul ei võta ka pangad neid jutule. Nii on nad sunnitud kasutama röövellike intressidega laenuhaisid. AskRobini idee on lihtsustatult öeldes inimeste jaoks ise krediidiskoor kokku panna.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eesti laenuidu sai investoritelt 1,7 miljoni dollarise rahasüsti

Eesti päritolu askRobin sai investoritelt 1,7 miljoni dollari suuruse rahasüsti, kirjutab TechCrunch. AskRobin on Eestis registreeritud Compare Finance OÜ all ning selle taga on Agur Jõgi ja Rain Sepp.

06.05.2020 08.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto