E, 3.10.2022

Spordi lühiuudised

Postimees Sport
Spordi lühiuudised
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Juri Tkatšuk (paremal)
Juri Tkatšuk (paremal) Foto: EJL

«Suurim tegur oli see, et klubi ei arutanud otsuseid mängijatega läbi,» sõnas Juri Tkatšuk, kui talt küsiti, miks ta Tallinna FCI Levadiast lahkus

Klavan loobus aprilli palgast

Ragnar Klavani (pildil) koduklubi Cagliari Calcio mängijad loobusid aprillikuu palgast, aitamaks klubil võidelda raske majandusolukorraga. Cagliari president Tommaso Giulini tänas mängijaid klubi toetamise eest keerulisel ajal, mille on kaasa toonud ülemaailmne koroonapandeemia. Lühiteates märgiti, et saavutatud kokkulepe aitab säilitada suure osa klubi töötajate töökohad. Itaalia liiga peatati märtsis. Eelmisel nädalal lubati mängijatel naasta individuaalsetele treeningutele.

Teemantliiga naaseb augustis

Maailma tugevaim kergejõustikusari Teemantliiga on koroonapandeemia tõttu pidanud plaane muutma, ent suve teises pooles saab ilmselt võistlusi pidada. Eile avaldasid korraldajad võimaliku ajakava, mis positiivsete arengute korral käiku läheb. Ära jäävad kindlasti Rabati (esialgu plaanitud 31. maiks), Londoni (4. juuli) ja Zürichi (9.–11. september) etapp, kuid augustis läheb juba võistlemiseks, sest kavas on Monaco (14.), Gatesheadi (16.), Stockholmi (23.) etapp. Kogu hooaja peale loodetakse pidada 11 etappi.

400 miljoni eurone telelepingute trahv ähvardab Premier League’i isegi hooaja jätkumise korral.

Piirangud leevenevad

Eesti Vabariigi eriolukorra komisjon jõudis järeldusele, et juhul kui olukord ei halvene, lubatakse alates 18. maist korraldada spordivõistlusi, mis toimuvad vabas õhus ning mille osalejate koguarv ei ületa 1000 inimesi piiri. Mõistagi toimuksid kõik üritused jätkuvalt ilma pealtvaatajateta. Lisaks lubatakse inimesi siseruumidesse treenima, sealhulgas ka spordiklubidesse ja ujulatesse. Ilmselt näeb järgmisel nädalal juba ka jalgpalli, sest Premium Liiga kavatseb hooajaga taasalustada 19. maist.

Tagasi üles