Sisukord
Arvamus
Postimees
13.05.2020
Eesti Piirivalve tagasitulek: piirivalvejuhiks saab Egert Belitšev (49) Opositsioon: Henn Põlluaas on spiikrina erapoolik (15) Ülikooli pääseb tänavu üle noatera (2) Eesti lühiuudised Kaamera ees lustis 20-pealine triibuline põrsakari (1) Majandus Eestlaste finantsvarad kasvavad kohustustega võrreldes ennaktempos Majanduse lühiuudised Kütusehinnad langevad visalt suure varu tõttu (4) Eesti puidusektorit ründab kaks kriisi korraga Saudi Araabia läks säästurežiimile (1) Euroopa Komisjon ähvardas Saksamaa vastu menetluse algatada Välismaa Pandeemia varjus levib vihakõne ja propaganda (15) Koroona annab Saksamaal äärmuslastele hoogu Tuvastati Prahas ritsiinirünnakut kavandanud venelane Hollandis hukkus tormis viis surfarit Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri ⟩ Kõigil on rehkendus tegemata (15) Martten Kaldvee: Sildarud meedia hambus (29) Margus Tsahkna: nagu Kalevipoja mõõk (10) Toomas Kiho: Rail Baltic Lennarti ja Kremli vahel (7) Anni Tetsmann: On aeg noored kodudest välja tuua (1) Erkki Bahovski: vale signaal (2) Kultuur Jaak Tomberg: praegune olukord on ulmeline kõige põhilisemas mõttes (2) Virtuaalne HÕFF kogus üle 10 000 külastuse 20 aastat ülikooli sinu voodis Sport Õnneliku lõpuga skandaal, kus raha valmistas olümpiavõitja perele paksu peavalu Spordi lühiuudised Erimeelsused lõid perekond Sildaru kahte leeri (22) Vettel lahkub, ent kuhu? Ja kes teda asendab? Tartu Aleks Desjatnikov: tudengite koduõpe kui õudusunenägu ebasotsiaalsest maailmast (5) Triin Rebbas: eriolukorras ei pea oma unistusi pausile panema Renditõukerattad jõuavad Tartusse mai jooksul Tartu lühiuudised Tasuline parkimine laieneb ka Annelinna (1) Tartu linn palkas kaks heaolumeistrit, kes otsivad eaka inimese kodust üles ohud ja aitavad, kus vaja Virtuaalsel maastikumaratonil lähevad rajale jooksusõbrad üle kogu maailma Tarmeko kavandab Emajõe äärde kortermajadega linnakut (1) Miks jäi Eesti Orjanduslik Partei muusikasse ega pürginud riigikokku (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Anni Tetsmann: On aeg noored kodudest välja tuua

2 min lugemist
  • Normaalse elu taastudes tulevad noored kriisist välja
  • Suvised laagrid võiksid toimuda
  • Paljudel noortel on kodus probleeme
Anni Tetsmann, Taevaskoja noortelaagri juhataja. FOTO: Ovidiu Oniciuc FOTO: Ovidiu Oniciuc

Meedias on saanud vastukaja küsimus, kas pärast 15. maid võiks koolides õppetöö osaliselt taastada. Kui olukord liigub paremuse poole, siis võiks noored kodudest välja tuua kas või osaliselt ja väiksemates rühmades, kirjutab Taevaskoja noortelaagri juhataja Anni Tetsmann.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Edasi tegutseme ikka vastavalt juhistele ja kedagi ohtu seadmata. See tähendab, et personal kasutab isikukaitsevahendeid, kõiki kasutatavaid pindasid ja vahendeid desinfitseeritakse ning ühte rühma ei kuulu rohkem kui 15 noort.

Alates 2. maist on lubatud välitingimustes sporditegevuste ja -treeningute läbiviimine, kui grupis on maksimaalselt 10 osalejat, kinni peetakse 2 + 2 reeglist ja tagatud on desifintseerimisvahendid. Loodame, et samm-sammuline piirangute leevendamine on edukas, tagasilööke ei tule ning saame julgemalt teha plaane ka suvisteks laagriteks. Kõik mais ja juunis loodud võimalused on proovikiviks ning näitavad, kuidas ühiskonnana uue olukorraga kohanenud oleme ning millises tempos edasi minna saab.

12.05.2020 14.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto