Sisukord
Eesti
Postimees
15.05.2020
Eesti Eesti e-riik valmistub WHO kaudu maailma vallutama (15) Eesti lühiuudised Ligi Põlluaasale: sa kukkusid läbi! (22) Laane jätkab Kuressaare haigla ravijuhina Kakumäe karujaht venis öösse (2) Video ⟩ Pendeldajatel lõppes sundpuhkus Majandus Lennureisijaid ootab ees suur hulk uusi reegleid Majanduse lühiuudised Coopi panga juht: kriisis on ka võitjaid Pandeemia muudab autotööstust täielikult (6) Välismaa Euroskeptitsismil on igas riigis oma nägu (1) Poegade kaitsmine kohtukulli eest ähvardab viia Bolsonaro ametist (1) Putinit välja ajama läinud šamaan pandi hullumajja (5) Arvamus Juhtkiri: Balti Schengen võimaldaks paindlikku toimimist (1) Kaur Maran: ise teeme teise laine (32) Raimond Kaljulaid: Ärme kaota valvsust (11) Sven Sester: meie rahvuslik lennukompanii (2) Allan Puur: tagasipilk mullusele rahvastikuaastale (2) Tarmo Lääne: toetamine või kasum? Sergei Metlev: lääne individualismi rajad (3) Urmas Nemvalts: päeva karikatuur Kultuur Linnateater näitas, et ka piirangutega võib teha head tööd Sport Suur sport on tagasi! Raha pani Bundesliga rattad käima Tartu Bussiliiklus pisitasa tiheneb, Helsingi lendudest pole veel juttugi Väikseski koduaias saab käed mullaseks teha RMK üraskitõrje hoopis soosib üraski levikut, mets hävineb (47) Uus parkimiskorraldus ajas Vahi tänava elanikud tagajalgadele (2) Kallaste kooli kaotamine jõudis kohtusse Tartu lühiuudised Tartus näeb tänasest filme autokinos (1) Ettevõtja appikarje: käige väljas söömas, ööbige hotellis (19) Mika Keränen veedab suve aialapil Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ligi Põlluaasale: sa kukkusid läbi!

3 min lugemist
«Otse Postimehest»: Jürgen Ligi ja Henn Põlluaas. FOTO: Sander Ilvest

Jürgen Ligi (RE) sõnul on Henn Põlluaas (EKRE) riigikogu esimehena läbi kukkunud, kuna ei suuda olla erapooletu ja on isegi omade seas naeruväärne. Põlluaasa sõnul oli tal esmaspäevase istungi ajal riigikogus kallal viiskümmend hagijat ja tegeleti sisutu ajaraiskamisega. Ligi ja Põlluaas kohtusid eile Postimehe otsestuudios.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Riigikogu võttis kolmapäeval kiirustades vastu hädaseaduse, mis annab kriitikute arvates liialt võimu ametnikele ja piirab inimeste põhiõigusi. Kas nõustute?

Põlluaas: Eks seaduse vastuvõtmise tingis see, et eriolukord lõpeb ära ja algab hädaolukord, et ka hädaolukorras oleks võimalik säilitada piiranguid. Kahjuks pean möönma, et seadus on tehtud kiirustades, see pole kõige parem seadus ja kahjuks läks sinna sisse Reformierakonna parandusettepanek.

Tänu EKRE häältele läks see parandusettepanek sisse.

Põlluaas: Jah, võib öelda, et see oli teatud tööõnnetus, mistõttu terviseamet sai liiga palju võimu juurde.

Ligi: Valitsus magas tegelikult. Eriolukorrast väljumise seaduseelnõu oleks pidanud läbima korraliku lugemise, selleks oli aega ju kaks kuud.

14.05.2020 16.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto