Sisukord
Arvamus
Tänane leht
25.05.2020
Eesti Maasikakasvatajad paljastavad tööjõu leidmise tegeliku takistuse (45) Eesti lühiuudised Usalduse puuduse vili: lapsed otsivad rahu ja hoidmist ohtlikest kohtadest Surmakutsari ohver: ma ei tahagi ta kahetsust kuulda! UUS HINNAREKORD ⟩ Olev Subbi maal tegi ajalugu (3) Majandus Coca-Colas kehtisid uued standardid juba enne koroonakriisi Majanduse lühiuudised Ameerika ikoonist on järel hale vari Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Itaalia avanemine jätab turismi hätta (1) Välismaa lühiuudised Johnson andis reegleid rikkunud nõunikule armu PÕHJALA VAADE ⟩ Taanis järgnes viiruselainele küsimuste tulv (5) Arvamus Juhtkiri: Sõda maasikate pärast (18) Olesja Lagašina: Kõik oleme ühes paadis (1) Elke Lillemets: Maasikad ja orjatöö (71) Rait Maruste: Koalitsioon, lugege põhiseadust! (38) Andres Aavik: Ajale jalgu jäänud ettevõtteid ootab kiire lõpp (5) Els Heinsalu: Kust sa tead? (2) Kultuur Kertu Saks: kulka jääb piiride seadmisel paindlikuks Trummirünnakut asendas trummirännak Sport Toivo Asmer: Eesti autosport vajab arenguks uut lähenemist Spordi lühiuudised Kalju kaotas punkte, õiged mängud algamas Euroopa esimene koroonapatsient räägib oma karmi loo (3) Spordialaliidud võivad loodetud kriisitoetusest ilma jääda Tartu Tehasetööline päästis oma vahetusekaaslase elu (1) Nils Niitra: mis te meie Supilinnaga tegite? (4) Aet Rebane: aga me ei võta ju kriisi ees solidaarset vastutust (1) Tartu lühiuudised Ostjad on poodides tagasi Südaööjooksu eestvedaja Marek Pihlak kolis oma võistluse internetti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Andres Aavik: Ajale jalgu jäänud ettevõtteid ootab kiire lõpp

2 min lugemist
  • Majanduskriis kiirendab IT-protsesside osas ajale jalgu jäänud ettevõtete kadu
  • Automatiseerimisele üleminekut takistab hirm selle kalliduse ees
  • Tööstusettevõtetes tehakse jätkuvalt tuhandeid tunde tööd käsitsi
Andres Aavik FOTO: Marko Habicht

Eriolukord tekitas lõhe distantsilt tööd jätkata saanud ettevõtete ja nende vahel, kus tuli äritegevus pausile panna. Süvenev majanduskriis aga kiirendab IT-protsesside poolest ajale jalgu jäänud ettevõtete hääbumist.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Riigi abile lootval ettevõttel on võimalik sedasi sügiseni ära elada. See on piisav aeg oma tõhususe kasvatamiseks. Kohaneda ei tule mitte ainult uute töötegemisviisidega, vaid ka majanduslangusest tuleneva väiksema käibe ja klientide uute tarbimisharjumustega. Lisaks on edukad need, kes toovad uusi teenuseid turule.

23.05.2020 26.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto