Sisukord
Arvamus
Tänane leht
25.05.2020
Eesti Maasikakasvatajad paljastavad tööjõu leidmise tegeliku takistuse (45) Eesti lühiuudised Usalduse puuduse vili: lapsed otsivad rahu ja hoidmist ohtlikest kohtadest Surmakutsari ohver: ma ei tahagi ta kahetsust kuulda! UUS HINNAREKORD ⟩ Olev Subbi maal tegi ajalugu (3) Majandus Coca-Colas kehtisid uued standardid juba enne koroonakriisi Majanduse lühiuudised Ameerika ikoonist on järel hale vari Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Itaalia avanemine jätab turismi hätta (1) Välismaa lühiuudised Johnson andis reegleid rikkunud nõunikule armu PÕHJALA VAADE ⟩ Taanis järgnes viiruselainele küsimuste tulv (5) Arvamus Juhtkiri: Sõda maasikate pärast (18) Olesja Lagašina: Kõik oleme ühes paadis (1) Elke Lillemets: Maasikad ja orjatöö (71) Rait Maruste: Koalitsioon, lugege põhiseadust! (38) Andres Aavik: Ajale jalgu jäänud ettevõtteid ootab kiire lõpp (5) Els Heinsalu: Kust sa tead? (2) Kultuur Kertu Saks: kulka jääb piiride seadmisel paindlikuks Trummirünnakut asendas trummirännak Sport Toivo Asmer: Eesti autosport vajab arenguks uut lähenemist Spordi lühiuudised Kalju kaotas punkte, õiged mängud algamas Euroopa esimene koroonapatsient räägib oma karmi loo (3) Spordialaliidud võivad loodetud kriisitoetusest ilma jääda Tartu Tehasetööline päästis oma vahetusekaaslase elu (1) Nils Niitra: mis te meie Supilinnaga tegite? (4) Aet Rebane: aga me ei võta ju kriisi ees solidaarset vastutust (1) Tartu lühiuudised Ostjad on poodides tagasi Südaööjooksu eestvedaja Marek Pihlak kolis oma võistluse internetti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Els Heinsalu: Kust sa tead?

2 min lugemist
  • Tänapäeva inimene otsib infot internetist ehk guugeldab
  • Internetis levib ka vastuolulist infot, libauudiseid ja valesid
  • Sageli unustatakse ära, et teadmiste taga on aeganõudev töö
Els Heinsalu FOTO: Madis Sinivee

​Koduõpe. Muusikatund. Heeringalaul. Õpetaja on lastele põhjaliku tunnimaterjali valmistanud. Mulle väga meeldib, et laulu õpetades selgitab ta lastele ka mõningate laulusõnade tähendust, mida nad ei pruugi teada. Näiteks kaljas ja last ja Neptun... Kõik on väga hästi, kuid siis läheb midagi viltu.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kõik need teadmised, mis meil ümbritseva maailma ning meie endi, inimeste kohta on, olgu nad siis kuhu iganes talletatud, raamatutesse või internetti või kuhugi mujale, ei ole tekkinud iseenesest. Nende teadmiste taga on väga keeruline ja aeganõudev töö.

23.05.2020 26.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto