Sisukord
Arvamus
Postimees
27.05.2020
Eesti Piiride avamine tõi Soomest 10 nakkusjuhtumit (18) Ubja lähistel varises sisse vana kaevanduskäik Aab: Rail Balticu Pärnumaa trassi nihkumine ei ole välistatud (1) Eesti lühiuudised PM dokumentaal ⟩ «Ujusin üle ja nägin Euroopa Liidu märki.» Aafrika Põhja-Koreast Eestisse pagenud mees räägib oma põgenemisloo Majandus Üle hulga aja laenu võtnud Eesti plaanib veel laenata (19) Majanduse lühiuudised Bolt loodab saja miljoni euro abil turuosa kasvatada Saksamaa valitsus haarab Lufthansas ohjad Maksepuhkusel iga kümnes laen Töötajate palgaootus on kahanenud Kohus vaeb uue õlitehase ehitusluba Välismaa Euroopa rohelised kritiseerivad Eesti investeeringut põlevkiviõlitehasesse Välismaa lühiuudised Kriitikud peavad eriolukorra lõpetamist Ungaris sisutühjaks žestiks (3) Kosmoselendudele koidab uus ajastu (1) Arvamus Mart Raudsaar: uus dimensioon ajakirjanduses (2) Maarja Vaino: hea hautise retsept (7) Andres Peets: maksma peab tee kasutaja, mitte auto omanik (12) Andres Herkel: aeg e-valimised maailma viia (11) Erkki Bahovski: vana normaalsus Uno Ainsoo: ületootmine maasikapõldudel Juhtkiri: kosmos on lähemal kui Paide (1) Kultuur Kuidas mõjutab tehnoloogia inimeste enesetaju? Eino Tambergi sünniaastapäeva tähistatakse suurejooneliselt Ivo Felt: karta on massilist B-filmide puhangut (1) Sport Spordi lühiuudised Urmo Aava ralli MM-etapist Eestis: meie puudused võivad olla tugevused, kui neisse ise usume Erki Nool ootab päeva, mil tema tippmark kukub Tartu Kliinikumi preemia pälvinud Väino Sinisalu elutöö ei ole sugugi tehtud Jüri Saar: Puhuge! Kõvemini! Urmas Kruuse: kriisist saadud kogemus tuleb enda kasuks tööle panna Peep Peterson: nõuan ausaid maasikaid! Linnavalitsuse veebikoosolekule tikkus kutsumata külaline Koroonakriis nullis Tartu raekotta lifti ehitamise Tartu lühiuudised Linn lükkab majanduslanguse hirmus lasteaia kalli remondi edasi Kaasava eelarve ideedest paistab sportlik eluviis Elektrirattaid saab nüüd tasuta parklas laadida Kultuuri lühiuudised Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mart Raudsaar: uus dimensioon ajakirjanduses

2 min lugemist
Postimehe peatoimetaja Mart Raudsaar. FOTO: Mihkel Maripuu

Kaugel sellest, et võiksime enesekindlalt väita, nagu oleks kriis läbi. Aga ka kõige raskemal maratonirajal pakutakse kontrollpunktides jooke.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Korraks aega maha võtta ja hetkeks lootusrikkalt paremasse tulevikku vaadata soovib igaüks.

Täna ilmub Postimees taas paksema, 28-leheküljelisena ning selline saab ta olema kolmapäeviti kogu suve. Sügisel vaatame edasi, mis saab. See tähendab meie lugejatele rohkem ajakirjanduslikku sisu, sest reklaami müügimaht ei ole sugugi veel taastunud.

Kuid see pole veel kõik, nagu öeldakse. Tänase lehe vahel on 16-leheküljeline noortelisa 4jaleht. Selle väljaandja on MTÜ 4dimensioon, mille juured on Tartu Ülikooli ajakirjandusõppes. Noorte ajakirjandushuviliste esimene lisaleht pidi ilmuma Postimehe vahel juba märtsis ning oli peaaegu valmis; paraku algas viiruskriis ning pidime ettevõtmise mõneks ajaks peatama. Nüüd on see aga teie ees lugemiseks valmis.

Ma mõistan, kui mõne alalhoidlikuma lugeja jaoks on see kohati päris raju lugemine. Aga nagu autorid juhtkirjas ütlevad: «Kirjutame sellest, mida me näeme. Kirjutame sellest nii, nagu me tunneme. Arvame seda, mida me tahame.» Nad vastutavad oma lehekülgede eest ise. Postimees ei ole autoreile midagi ette kirjutanud ega tee seda ka edaspidistes numbrites, mis hakkavad ilmuma iga kuu viimasel kolmapäeval – kuni sügiseni, siis vaatame edasi.

26.05.2020 28.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto