Sisukord
Arvamus
Tänane leht
02.06.2020
Eesti Eesti lühiuudised Kohtla-Järve riigigümnaasiumil järjekord ukse taga Aller lubab põllumajandusse värsket verd (32) Sotsiaaltöötajad lasid päranduseks saadud metsa linnurahu ajal maha võtta (48) Jalgratturid lubatakse mõnele bussirajale (4) Majandus Majanduse lühiuudised Euroopas levib mure välisinvestorite pärast (13) Sportlandi kauane juht lahkus ametist Välismaa Trump otsib rahutustele vasturohtu (2) Välismaa lühiuudised India ja Myanmari piiriga eraldatud naga hõimud igatsevad ühtset riiki (1) Testitüli lõhkus Rootsi poliitilise üksmeele (1) Arvamus Juhtkiri: nina piima sisse (3) Kommentaar ⟩ Toomas Verrev: aktivistid lähevad liiale (10) Urve Läänemets: tasuta haridust pole olemas (7) Marek Strandberg: avanss Tallinnale Karina Auli: kui aku sai tühjaks Tarmo Pikner: isik või andmed? (1) Kultuur Kultuuri lühiuudised Suurem kui surm Broadway avamise vastu on… publik Sport Karl Jakob Heina positiivne aasta Londoni Arsenalis Spordi lühiuudised Mustanahalised sporditähed on tagajalgel: millal nähakse meid inimeste, mitte ohuna? (26) Tervis «... et saada pruuniks teiseks juuniks»* – kas ikka peaks? Tervise lühiuudised Tartu Tervishoiukõrgkooli tudengid pääsevad laborisse läbi kahe kontrollpunkti Jüri Saar: tornhooned kui kriiside monumendid Lenne Rähn-Kuusik ja Ingrid Sahk: barbaarsus puhkemetsa kallal peatses kultuuripealinnas (9) Rattaringluse kasutajad saavad nüüd osta tunnipileti Kaks pluss kaks reegli tõttu ripub kirves kinode kohal Tartu lühiuudised Uus Põltsamaa lasteaed võib kerkida lauluväljaku asemele (2) Õpilaste raamat pälvis presidendilt tunnustuse Võltsmett on võimatu silma järgi ära tunda (3) Kuidas lapsed laulsid ennast ajalukku Meelelahutus Koomiks Sudoku

Karina Auli: kui aku sai tühjaks

2 min lugemist
  • Noored leiavad ilu vanaaegsetes filmides, retromuusikas ning autokinodes.
  • Sotsiaalmeediast aeg-ajalt eemaldumine aitab ennast ja ümbritsevat taas leida.
  • Tehnoloogia röövib meie elu siis, kui me ta kavalaid samme enam aduda ei suuda.
Karina Auli. FOTO: Susan Must

Inimene vajab päris suhtlust, kirjutab Tartu Ülikooli ajakirjandus- ja kommunikatsiooniõppe esimese kursuse tudeng Karina Auli.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Istun bussijaamas ning ootan oma reisi. Mul on aega ja telefoniaku on tühjaks saanud. Mõtlen, kui kahestunud inimene ma olla võin. Tahan olla kauge ja mitte üritada oma nina teiste asjadesse toppida, kuid samas olla sõbralik ning tajuda probleeme enese ümber. Vaatan ringi ning saan kiirelt aru, et sel mõttekäigul pole alust. Keegi nagunii ei märka, nende telefonide akud ei ole tühjad.

01.06.2020 03.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto