Sisukord
Kultuur
Postimees
02.06.2020
Eesti Eesti lühiuudised Kohtla-Järve riigigümnaasiumil järjekord ukse taga Aller lubab põllumajandusse värsket verd (32) Sotsiaaltöötajad lasid päranduseks saadud metsa linnurahu ajal maha võtta (48) Jalgratturid lubatakse mõnele bussirajale (4) Majandus Majanduse lühiuudised Euroopas levib mure välisinvestorite pärast (13) Sportlandi kauane juht lahkus ametist Välismaa Trump otsib rahutustele vasturohtu (2) Välismaa lühiuudised India ja Myanmari piiriga eraldatud naga hõimud igatsevad ühtset riiki (1) Testitüli lõhkus Rootsi poliitilise üksmeele (1) Arvamus Juhtkiri: nina piima sisse (3) Kommentaar ⟩ Toomas Verrev: aktivistid lähevad liiale (10) Urve Läänemets: tasuta haridust pole olemas (7) Marek Strandberg: avanss Tallinnale Karina Auli: kui aku sai tühjaks Tarmo Pikner: isik või andmed? (1) Kultuur Kultuuri lühiuudised Suurem kui surm Broadway avamise vastu on… publik Sport Karl Jakob Heina positiivne aasta Londoni Arsenalis Spordi lühiuudised Mustanahalised sporditähed on tagajalgel: millal nähakse meid inimeste, mitte ohuna? (26) Tervis «... et saada pruuniks teiseks juuniks»* – kas ikka peaks? Tervise lühiuudised Tartu Tervishoiukõrgkooli tudengid pääsevad laborisse läbi kahe kontrollpunkti Jüri Saar: tornhooned kui kriiside monumendid Lenne Rähn-Kuusik ja Ingrid Sahk: barbaarsus puhkemetsa kallal peatses kultuuripealinnas (8) Rattaringluse kasutajad saavad nüüd osta tunnipileti Kaks pluss kaks reegli tõttu ripub kirves kinode kohal Tartu lühiuudised Uus Põltsamaa lasteaed võib kerkida lauluväljaku asemele (2) Õpilaste raamat pälvis presidendilt tunnustuse Võltsmett on võimatu silma järgi ära tunda (3) Kuidas lapsed laulsid ennast ajalukku Meelelahutus Koomiks Sudoku

Broadway avamise vastu on… publik

3 min lugemist
Kui Broadway teatrid on kinni, siis tuleb meelelahutuseks leppida Alasti Kauboi etteastega Times Square’il.  FOTO: ANDREW KELLY/Reuters

New Yorgis on välja käidud veksel, et Broadway teatrid avatakse septembri alguses. Kuid juba kõlavad jutud, et vaevalt teatrielu enne jaanuari ning ehk isegi koroonavaktsiini väljatöötamist taastub. Samasuguse ennustusi tehakse Londonis West Endil, teises ingliskeelse kommertsteatri keskuses.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Ka Broadwayl tegutsev suurprodutsent Cameron Mackintosh usub, et kuni tuleva aastani, kui sotsiaalse distantsi hoidmine täielikult ei lõpe, jääb nii Londoni kui New Yorgi kommertsteater suletuks.

Erinevalt Eesti ikkagi väikesemastaabilisest teatritegemisest on nii Broadway kui ka West End – nagu Elmo Nüganen Postimehele ütles – suured «teatritööstused», kus rentaabliks äritegemiseks tuleb pakkida saalidesse praktiliselt iga päev sadu ja sadu inimesi. Pooltühjad saalid lihtsalt ei taga piisavat sissetulekut, et etenduste taga olevat masinavärki töös hoida.

01.06.2020 03.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto