Sisukord
Kultuur
Postimees
03.06.2020
Eesti Eriolukord tõi kohtusse rohkelt laste hooldusõiguse vaidlusi Kopli lahte eksinud delfiinid ei pruugi osata lahkuda Eesti lühiuudised Eesti koroona-uuring: piirangute leevendamine ei toonud haigestumiste kasvu (6) Riik sunnib vahetama tähtsamad investeeringud vähemoluliste vastu (5) Majandus Silikaatkividest ehitamine teeb comeback’i (1) Majanduse lühiuudised Ärinaist süüdistatakse ulatuslikus rahapesus (2) Välismaa Balti välisministrid tõid Poola kolleegi oma mulli (1) Itaalia tähistas koroonakriisi ajal vabariigi päeva Vene firma nõuab Le Peni parteilt võlga tagasi Välismaa lühiuudised Kohalik vaade ⟩ Ungarit kummitab sajandivanune trauma (3) Kommentaar ⟩ Vene omavalitsuste liitmine lahustab rahvusi (3) Arvamus Juhtkiri: liivlaste testament leitud! (3) Marti Aavik: keda politseinik tulistab? (9) Toomas Koobas, Margus Maasing: digiriigi varjus pool (11) Edward Lucas: pandeemia mõjutas geopoliitilist maailmapilti (2) Karmo Tüür: Vene alternatiiv Rail Balticule (7) Martin Küüsmaa: Noored peaks kohustuslikku pensionisammast tuliselt toetama (17) Kultuur Taavi Eelmaa: välgu kodustamine on keeruline protseduur Kultuuri lühiuudised Eestist võib saada suurtuuride must auk (11) Prügimägi, lageraie ja ihukaitsega ninasarvik Sport Umbraško jätkab Tarva peatreenerina Videod ⟩ «E-ralli on ülekaalulisele parem rasvapõletustrenn kui jooksmine.» Tartu Heljo Pikhof: töötushüvitis ei tohi meest narrida Erkki Bahovski: naised, maasikad ootavad teid! (3) Laenutõukerattad tõid linna nii elevust kui ka segadust Marja tänav Supilinnas saab kõnnitee Tartu lühiuudised Ülikooli tänava suur remont valmib plaanitust ligi kaks kuud varem Lastelaulupeo suure juubeli aasta avamine lõppes kunstilise juhi õnnitlemisega Viis vabatahtlikku koristasid Aardla poldrilt üle kahe tonni prügi Ambitsioonika jalgrattatiimi eestvedaja Rene Mandri sõnul seisavad sõitjad suurte valikute ristteel Värvirõõmsas Pallases on ka must ja valge tuba Heidi Iivari asub Soome kultuuriveduriks Tartus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eestist võib saada suurtuuride must auk

3 min lugemist
  • Miljonid eurod kinni
  • Terve kuu söögiraha piletite all
  • Keegi ei tulegi enam siia?
  • Minister väljendas mõistmist
Rammsteini solist Till Lindemann. FOTO: Christophe Gateau / afp FOTO: CHRISTOPHE GATEAU/AFP

HÄDA PILETITEGA. Korraldajatel on keeruline edasilükatud kontsertide pileteid tagasi osta, aga samas on fännidel seda raha hädasti vaja.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kriisi tõttu ära jäävad välismaiste staaride suurkontserdid ähvardavad Eesti lükata auku, kuhu selle kaliibriga esinejad edaspidi enam teed ei leia. Kontserdikorraldaja Live Nation Eesti juhatuse liige Mart Eensalu põhjendab seda nii, et meie agentuurid ei pruugi kriisiaega üle elada ja kui maailm taas avaneb, ei ole lihtsalt kedagi, kes suudaks teha Helsingi, Riia või Varassaviga võistlevaid pakkumisi.

Selle vältimiseks paluvad tuhande- või enamapealise publikuga suurkontsertide korraldajad, nende seas Alexela kontserdimaja, Saku suurhall, Music Nation Eesti, Monster Music jt, riigilt abi. Kõige enam teeb neile muret juba müüdud kontserdipiletite tagasiostmise kord. «Eelmüüdud piletite raha on juba kulutatud või kinni artistide ettemaksukohustusega esinemistasudes, tehtud marketingikampaaniates ja paljudes muudes korralduskuludes. Kui nüüd tuleb piletid publikule tagasi müüa, siis paneb see korraldajad väga keerulisse seisu,» ütles Mart Eensalu.

02.06.2020 04.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto