Sisukord
Maa Elu
Tänane leht
04.06.2020
Eesti Segadus: 2+2-reegel ühistranspordis ei kehtigi? (9) Kõlvart hakkas Tallinna sihtasutusi rappima (3) Eesti lühiuudised President käis Marjamaa talus maasikal (6) Mägrapere ukse tagant hakkab sõitma kiirrong (8) Majandus Turg ootab Euroopa Keskpangalt täna tegusid (1) Majanduse lühiuudised Kriis tabas naisi ja noori Inimesed naasevad poodidesse ettevaatlikult Välismaa Valge Maja valab õli tulle (49) Välismaa lühiuudised Venemaa asub lähinaabrite kodanikele lahkelt topeltpasse jagama (14) Arvamus Juhtkiri: iga üldistus on natuke vale (1) Aimar Altosaar: riigikogu madallend (2) Kadri Kaska, Maria Tolppa: Hiina interneti valitsemine ja suveräänsus Vivian Loonela: tugi ühisturule – ELi liikmete kindlustunne (4) Liisa Pakosta: emade taskute kallale minna ei tohi (2) Päeva karikatuur (3) Kultuur Võitlus käib armastuse nimel Kunstihoone uus juht on põnevil Esimene esilinastus pärast kriisi Sport Spordi lühiuudised Mart Poom: Nõmme United tahab olla parim kasvatajaklubi, me ei pea nui neljaks Premium liigasse jõudma Kuidas mõjutab Soome ralli ärajäämine Lõuna-Eesti võistlust? Reis Hispaania õitseb, lõhnab ja ootab turiste Reisi lühiuudised Maa Elu Nädala mõte: rohenäppude puhkepäevad Küsime spetsialistilt ⟩ Mida teha, kui kohtud linnas suure metsloomaga? Vargad himustasid taimekaitsevahendeid Esimene siloniide on kulla väärtusega (1) Kuidas telefoni abil keskkonnasõbralik kalaost teha? E-kaubandus aitab käsitöömeistritelgi hinge sees hoida Peipsi kaldal startis Lendav Laev Ilmajutt: helkivatel ööpilvedel on põnev ajalugu Paneme maasika salati sisse Mungalill ehib köögiviljaaeda (1) Kihlvedu tegi agronoomist lihaveisekasvataja Tartu Osa Vabaduse puiesteest läheb terveks juuliks autodele kinni (1) Alar Karis: Raadi on kaugel, Toome kaugemal veel (2) Toidujagajad hankisid külmiku ja laiendavad haaret Aivar Lainjärv sai teisel katsel vallavanemaks Tartu lühiuudised Kõhnade Eesti inimeste geenides peitus võti mõistmaks seda, miks mõned inimesed on paksud Tammeka vajab stabiilsemat mängupilti Fotod ⟩ Vaata kevade tärkamist läbi kaamera silma! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lugejate fotod ja nipid: kasvuhoone pakub puhast toitu ja mõnusaid puhkehetki

6 min lugemist
Toomas Truup soovis talveaeda, kus ka novembris või jõulude ajal soojas istuda. Kuna aga maja asub nõlval, tuli läheneda loovalt ja nii tekkiski talveaia külge ka mägikasvuhoone. FOTO: Toomas Truup

Maa Elu lugejate saadetud kasvuhoonepildid näitavad, et meie inimesed armastavad väga oma kasvuhooneid ja need pole pelgalt töörügamise kohad, vaid ka mõnusad puhkepesad.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kasvuhoonete valik poodides on ülirikkalik, aga ikka kerkivad meie aedadesse ka pererahva enda mõttetöö ja käeosavuse tulemusel meisterdatud majakesed. Kuna lõppev kevad kinkis külluslikult vaba aega kodus toimetamiseks, on paljud juba aastate eest oma elu äraelanud kasvumajade varemed taas elule puhunud.

Enamikul toimetusse saabunud kasvuhoonepiltidel jäi silma, et kõrvuti taimedega leiab kasvuhoones koha kasvõi pisikene puhkenurk, kus varakevadel esimesi päikesekiiri nautida ja suvel taimede kasvu üle rõõmu tunda.

03.06.2020 05.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto