Sisukord
Kultuur
Tänane leht
05.06.2020
Eesti Valmisolek teiseks viiruselaineks tekitab küsimusi (3) Eesti lühiuudised 136 aastat Eesti lipu sünnist Uus suund kopsuvähi ravis Eesti haridusnipid pandi müüki (1) Austria võimud esitasid Andreas Veerpalule kriminaalsüüdistuse Kirjanik tšättis end Armastusesaalist kohtusaali (2) Tondilossid meelitavad lapsi ja kodutuid (2) Majandus Eesti üks rikkaim ettevõtja: kõige tähtsam on hoida inimesed kodumaal (16) Majanduse lühiuudised Eesti riigivõlakirju saatis suur menu Välismaa Surve Trumpile suureneb mõlemalt poolt (12) Välismaa lühiuudised McCanni kadumisloo peamine kahtlusalune on sakslasest pedofiil Poola välisminister: piiride sulgemine oli vajalik (2) Arvamus Juhtkiri: eeskujulik Eesti võiks tegutseda palju suuremalt (6) Mart Raudsaar: kaheksa põlvkonna jagu kasvamist (11) VÄITLUS ⟩ Kas Eesti vajab kodanikupalka? (60) Andres Herkel: mille nimel protestime? (3) Enn Säde: «Ei mingit kiirrongi-monstrumit!» (3) Kultuur Julia Aug: Venemaa kasutab epideemiat isikuvabaduste hävitamiseks Sport Noorte rallisõitjate tulevik on hägune Spordi lühiuudised Uibo stardib omapärasel võistlusel Tallinn Tondilossid meelitavad lapsi ja kodutuid (2) Tartu Tartumaa maasikakasvatajate tööjõumure pole lahendust leidnud (26) Rannar Raba: ajuvabaduse puiestee (12) Küsitlus: mida arvate Autovabaduse puiestee loomisest juulikuuks? Vanemuise tänava remontija kõiki vigu ei tunnista Tartu lühiuudised Koroona suhtes testitud geenidoonorid on oodatud Eesti geenivaramu uude uuringusse Loodusesõbrad kogunevad maratonile Vallo Nuust juhib Pallast ja mootorratast Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vallo Nuust juhib Pallast ja mootorratast

4 min lugemist
Motoklubi Vulcan Riders Finlandi liige Vallo Nuust tegi endast ise pildi, millele jäi ka tema mootorratas Kawasaki VN1700 Voyager Custom.   FOTO: Vallo Nuust

Kõrgema kunstikooli Pallas rektor Vallo Nuust (58) lõpetab kolmapäeva õhtupoolikul oma koduõues Kõrvekülas askeldamise, käib duši all ja vastab telefonist kuuldud küsimusele oma nädalalõpu kohta. Juttu tuleb temast kui mootorratturist ja Putinist, aga kõigepealt kunstitudengite lõputööde kaitsmisest.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Intervjuu ilmub lehes reedel, kui käib teist päeva Pallase lõputööde kaitsmine. Kas komisjoni liikmed saavad vajaduse korral neid nuusutada, katsuda ja oma silmaga lähedalt vaadata ehk teisisõnu, kui palju käib kaitsmistest veebi vahendusel ja kui palju tavalisel moel?

Kaitsmine käib veebis ja samamoodi ka uute tudengite vastuvõtt. Otsustasime suhteliselt varakult, et oleme selle semestri lõpuni oma tegevusega internetis, sest kõige tähtsam inimestele on see, et neil oleks pikemat aega ette teada, kuidas mingi asi täpselt on, mitte aga nii, et nädala pärast vaatame.

04.06.2020 06.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto