Sisukord
Eesti
Postimees
05.06.2020
Eesti Valmisolek teiseks viiruselaineks tekitab küsimusi (3) Eesti lühiuudised 136 aastat Eesti lipu sünnist Uus suund kopsuvähi ravis Eesti haridusnipid pandi müüki (1) Austria võimud esitasid Andreas Veerpalule kriminaalsüüdistuse Kirjanik tšättis end Armastusesaalist kohtusaali (2) Tondilossid meelitavad lapsi ja kodutuid (2) Majandus Eesti üks rikkaim ettevõtja: kõige tähtsam on hoida inimesed kodumaal (16) Majanduse lühiuudised Eesti riigivõlakirju saatis suur menu Välismaa Surve Trumpile suureneb mõlemalt poolt (12) Välismaa lühiuudised McCanni kadumisloo peamine kahtlusalune on sakslasest pedofiil Poola välisminister: piiride sulgemine oli vajalik (2) Arvamus Juhtkiri: eeskujulik Eesti võiks tegutseda palju suuremalt (6) Mart Raudsaar: kaheksa põlvkonna jagu kasvamist (11) VÄITLUS ⟩ Kas Eesti vajab kodanikupalka? (60) Andres Herkel: mille nimel protestime? (3) Enn Säde: «Ei mingit kiirrongi-monstrumit!» (3) Kultuur Julia Aug: Venemaa kasutab epideemiat isikuvabaduste hävitamiseks Sport Noorte rallisõitjate tulevik on hägune Spordi lühiuudised Uibo stardib omapärasel võistlusel Tallinn Tondilossid meelitavad lapsi ja kodutuid (2) Tartu Tartumaa maasikakasvatajate tööjõumure pole lahendust leidnud (26) Rannar Raba: ajuvabaduse puiestee (11) Küsitlus: mida arvate Autovabaduse puiestee loomisest juulikuuks? Vanemuise tänava remontija kõiki vigu ei tunnista Tartu lühiuudised Koroona suhtes testitud geenidoonorid on oodatud Eesti geenivaramu uude uuringusse Loodusesõbrad kogunevad maratonile Vallo Nuust juhib Pallast ja mootorratast Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tondilossid meelitavad lapsi ja kodutuid

3 min lugemist
  • Mõni maja seisab juba paarkümmend aastat tühjalt
  • Omanikult ei saa tondilossi lamutamist nõuda
  • Kutsumata külalistest päästab vaid uste ja akende kinnimüürimine
Mupo peainspektor Pavel Boitsov pooleldi sissevarisenud endises tööstushoones, kuhu võib sisse jalutada iga soovija.  FOTO: Madis Veltman

Munitsipaalpolitsei võitlus ohtlike tondilossidega ei lõpe kunagi: tühjalt seisvaid hooneid tuleb regulaarselt kontrollida, sest nendesse üritatakse pidevalt eri eesmärkidel sisse tungida.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mupo seekordne reid Põhja-­Tallinnas algab aadressil Tööstuse 47G. Tegemist on mõne aja eest valminud Volta loftide kõrvalkrundiga. Seal asub ajalooline tööstushoone, mille sisemuses kasvavad puud ja katus on osaliselt sisse varisenud. Enamik hoone aknaid ja uksi on suletud, aga leidub piisavalt kohti, kustkaudu näiteks uudishimulik laps võib hoonesse pääseda ning seal endale viga teha.

«See ei sobi kuidagi. Siinsamas on laste mänguväljak, ja selle kõrval niisugune koledus. On näha, et omanik on midagi teinud. Enamik aknaid on kinni pandud ja isegi hoiatussildid on väljas. Aga millegipärast on osa avasid lahti jäetud. Me vaatame kõik üle ja teeme omanikule märgukirja,» rääkis mupo peainspektor Pavel Boitsov.

04.06.2020 06.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto