L, 10.06.2023

Võnnu keskkooli lõpuaktusest valmib telesaade

Kertu Rannu
, suvereporter
Facebook Twitter
Comments
Eile said Võnnu keskkoolis lõputunnistuse põhikooli lõpetajad. Nüüd ootab Võnnu keskkooli direktor Valdek Rohtma reedet, mil peetakse abiturientide lõpuaktus.
Eile said Võnnu keskkoolis lõputunnistuse põhikooli lõpetajad. Nüüd ootab Võnnu keskkooli direktor Valdek Rohtma reedet, mil peetakse abiturientide lõpuaktus. Foto: Sille Annuk

Nagu Tartu linna gümnaasiumid, valmistuvad ka Tartumaa koolid abiturientide lõpuaktusteks. Esimesena peetakse eeloleval laupäeval lõpuaktus Rõngus ja Võnnus, punkt pannakse aga juuli esimesel laupäeval Nõo reaalgümnaasiumis.

Võnnu keskkool teeb oma kümne lõpetajaga 12. juunil aktusel kammerlikus keskkonnas telesaate. 11. klassi projekt oli välja töötada 12. klassi lõpuaktuseks telesaade, selgitas Võnnu keskkooli direktor Valdek Rohtma.

Direktor julgeb seda otseülekannet telesaateks nimetada, sest eelnevalt on salvestatud klipid ja esitlused on valmis monteeritud, mis on kooskõlastatud otseülekandega «Lenda live’i!». Ligi poolteist tundi pikka saadet saab jälgida kooli meediakanalite vahendusel.

Rõngu keskkooli lõpetab tänavu 15 noort ning nende aktus peetakse 12. juunil kooli võimlas. Seal ootavad 15 lauda, iga laua taha istub lõpetaja koos kahe külalisega. Ülenurme gümnaasiumis, kus lõpetab 43 abiturienti, on aktus kavas 19. juunil. Kõigepealt saavad lõpetajad aulas kätte tunnistused ja siis minnakse õue aktust pidama, mida saavad eemalt vaadata ka vanemad.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles