Sisukord
Arter
Tänane leht
20.06.2020
Eesti Tartu Ülikool tunnustas Tanel Kiike ja Irja Lutsarit (6) Uued detailid: Tarraste läks Lihulas sõtta (21) Eesti lühiuudised Lahkuv pereterapeudist misjonär: laste heaolu tagamiseks tuleb lahendada eelmise ja üle-eelmise põlvkonna traumad (5) Kui algas kannatuste aasta (28) Suur eesmärk täidetud: Eesti kirjutas alla liitumisele CERNiga. Mida see nüüd tähendama hakkab? (1) Majandus Maailma parim suurpanga aktsia jätkab tõusu (1) Investorid kardavad rongist maha jääda (1) Merendusinimesed kahtlevad ametite ühendamise tulemuslikkuses Välismaa Kodust pagenute hulk üha kasvab (2) Välismaa lühiuudised AJA PEEGEL. Orjalaevad seilasid ka pärast vedude keelustamist (2) Ratas: eelarvega on seis nagu enne kriisi algust (4) Arvamus Juhtkiri: meie jääme kestma (21) Mihkel Kunnus: kuidas kommunikeerida õhulosse? (15) WRC ütles, kes on boss Hoolikalt kaalutud kahing (5) Siht püsigu silme ees 4797 päeva teadmatust Rein Raud: mäss kui ühiskonna palavik (53) Sport Käsipallur ja reisijuht Riho-Bruno Bramanis: jaapanlaste mõttemaailma õpib tundma terve elu (1) Spordi lühiuudised Henry Lääne kolum. Seepi sulle keelele, jalgpallur! (1) Merendus Merendusinimesed kahtlevad ametite ühendamise tulemuslikkuses AK Eiki Berg: geopoliitilised trendid pandeemia ja kliimakriisi taustal (3) Majandusteadlane: geopoliitika ja geoökonoomika vahel ja sees toimuvad suured muutused (1) Rein Raud: mäss kui ühiskonna palavik (53) Tõnno Jonuks, Atko Remmel: kuidas eestlastest sai metsarahvas (3) Aune Valk: kõrgeima palgaga ülikoolilõpetajad EKI keelekool: kes on kaarlant? Digikultuur. Digiajastul kunstipärand muutub Vikerkaar loeb. Kerge on elada väljaspool kapitalismi ja monogaamiat, kui oled võitja (10) Inimkonna hääled Arkaadia teel (2) Krimilugu, mille autor ei alahinda lugejat Mis saab ilusatest tüdrukutest? (2) Nädala plaat: Cosmoskoviitide kosmopoliitsed rännakud Aja auk. Põrandaalune šamaan Juurikas. Uue elu koidikul (6) Juurikas. Müstiline signaal kordub Heli Susi: peame hoiduma kultuuri ja vaimu lammutavate vihasõnade eest (1) Arter Eesti teadlase maailmatasemel edu ja sügav isiklik tragöödia Maskis ja läbi seinaaugu: uljas seks ja linn Ralli: rahakoti ja aju pingeline koostöö. Rallifänn räägib kõik ausalt ära Kairo teeb ilmataevas ilma Olge hoiatatud: moodne kärgpere pole teil mingi tavaline pere! (8) Kristina Herodes: Söögist, joogist ja seksist (5) Alasti staaridest sõjakoledusteni – maailmatasemel ilu ja valu Tallinnas (1) Testi ennast: mis tüüpi jaanipiduline oled sina? (3) Jaanikali karastab: pane kodus kali hakkama! (1) See ehe Sierra-tunne! Jälle Ford Sierra roolis ja räägime 8 lugu ka (1) Moehitt: aluspükstes tänavale (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Moehitt: aluspükstes tänavale

3 min lugemist
Aluspüksid rokivad moelavadel nii et sinulgi pole sel suvel vaja enamat selga ajada. Kas julged? Vasakult: Herme's, Isabel Marant, Salvatore Ferragamo FOTO: Kollaaž Taavi Kristjuhan

Mullu röökisid kõik laulda, kuidas neil pole aluspükse. Tänavune suvi loob tasakaalu majja – aluspükse on korraga kohe nõnda palju saanud, et nendega passib ka tänaval patseerida. Kas julged?

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eestimaa suvemood olgu eeskätt praktiline. Iseasi muidugi, kas kandja või publiku vaatepunktist. Siinse moeloo peategelase poolt hääletaksid kindlasti sääsehordid metsa all ja rahvamassid jaanipidudel. Siin on külluses, mida soojal suveööl hea maitsta lasta või pika pilguga sihtida. Ja tõsiasi, et kaugeltki mitte igaüks ei julge nii paljastavat kraami selga panna, võimendab tähelepanudoosi veelgi.

Jaaniaeg on suve kõige kirglikum osa ja sel ajal pole ülemäära põhjust end terve mõistuse rangete kammitsatega vaevata. Parem kasuta kõige kuumemaid ja lühemaid öid täiel rinnal – tembuta ja provotseeri. Maailmamood annab meile selleks vabad käed. Moepealinnades on üksmeelselt nõuks võetud konservatiivsetele kodanikele kinnas visata ning kuulutatud selle suve moeasjaks number üks hot pants’id ehk kuumad püksid!

Chaneli kruiisikollektsioon, peaosas loomulikult stiilsed aluspüksid. FOTO: Fashionpps

Kui ühest moeideest on äkitselt haaratud Pariis ja Milano, Chanel ja Herme’s, siis on sel asjal moekaardil kaalu. Ning kedagi ei huvita tühine pisidetail, et moeasi ise ei kaalu enam kui keskmised alukad.

Tillukesed karupüksid

Kuna mood on meister vastuoludest vaimustuma, kehtib sama tõde ka nii tillukesel pinnal nagu ülilühikesed püksid. Kõige ihaldusväärsemad nende seast on valmistatud pehmest trikoost või lausa varrastel valminud. Nii et tibakese sõjaeelse Eesti Vabariigi aegset viksimat rannamoodi viskaks justkui meeleolu poolest kah sisse.

Irja Lembra roosade palmikutega tibatilluke –sed karupüksid Antoniuse moeetendusest. FOTO: Antoniuse Moeetendus

Vaadake või Itaalia moemaja Salvatore Ferragamo kootud püksikesi või siis kodumaise moelooja Irja Lembra imearmsaid pisitillukesi karupükse. Vastuoludes peitub meeletu veetlus!

19.06.2020 22.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto