Sisukord
Arter
Tänane leht
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (38) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Võidujooks vaktsiinile Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni (2) Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (9) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (6) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (3) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis (1) Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (6) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Megamonitor Philipsilt

3 min lugemist
Philipsi uusim mängurimonitor on suur ahvatlus. Sõna otseses mõttes suur. FOTO: Philips

See on 55-tollise siruulatusega monitor. Mitte telekas, vaid monitor. Philipsi mängurimonitoride suurim isend jõuab Eestisse juulis, nii et käes on õige aeg minna … uut lauda ostma!

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kümmekond päeva tagasi oli mul võimalus osaleda Philipsi üleilmsel lansseerimisüritusel, kui toodi välja nende uusim mängurimonitoride seeria Momentum. Selle suurimas isendis 558M1RY/00 on, mida vaadata ja imestada ning ostusoovi äratada. Mina igatahes küll sooviks, kui vaid oleks laud ja laual koht, kuhu ta saaks ära mahutada. Aga mida uus monitor siis pakub?

Esiteks: 55-tolline ekraani siruulatus koos 4K UHD 3840x210 ekraanilahutusega. Kui võiks öelda, et selliseid telekaid on ju oi-oi kui palju, siis siin ongi konks. Monitor EI OLE telekas. Telekas pole mõeldud staatilist pilti näitama, telekatel puudub sisend​ DisplayPort, et saada kiiremat sagedust kui 60 Hz, mis on mänguritele meelispunkt. See monitor toetab aga värskendussagedust 120 Hz.

Tema ekraani luminants on 1200 nitti ja värvisügavus 1,07 miljardit värvi – see tagab täielikult HDR 1000 nõuded. Lisame siia nüüd Adaptive Synci, mis on toetatud nii AMD FreeSync kui ka Nvidia G-Sync sertifitseerituna.

Monitoril on ka korralik helisüsteem:

03.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto