Megamonitor Philipsilt

Philipsi uusim mängurimonitor on suur ahvatlus. Sõna otseses mõttes suur. FOTO: Philips

See on 55-tollise siruulatusega monitor. Mitte telekas, vaid monitor. Philipsi mängurimonitoride suurim isend jõuab Eestisse juulis, nii et käes on õige aeg minna … uut lauda ostma!

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kümmekond päeva tagasi oli mul võimalus osaleda Philipsi üleilmsel lansseerimisüritusel, kui toodi välja nende uusim mängurimonitoride seeria Momentum. Selle suurimas isendis 558M1RY/00 on, mida vaadata ja imestada ning ostusoovi äratada. Mina igatahes küll sooviks, kui vaid oleks laud ja laual koht, kuhu ta saaks ära mahutada. Aga mida uus monitor siis pakub?

Esiteks: 55-tolline ekraani siruulatus koos 4K UHD 3840x210 ekraanilahutusega. Kui võiks öelda, et selliseid telekaid on ju oi-oi kui palju, siis siin ongi konks. Monitor EI OLE telekas. Telekas pole mõeldud staatilist pilti näitama, telekatel puudub sisend​ DisplayPort, et saada kiiremat sagedust kui 60 Hz, mis on mänguritele meelispunkt. See monitor toetab aga värskendussagedust 120 Hz.

Tema ekraani luminants on 1200 nitti ja värvisügavus 1,07 miljardit värvi – see tagab täielikult HDR 1000 nõuded. Lisame siia nüüd Adaptive Synci, mis on toetatud nii AMD FreeSync kui ka Nvidia G-Sync sertifitseerituna.

Monitoril on ka korralik helisüsteem:

03.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto