Sisukord
Eesti
Postimees
03.07.2020
Eesti Estonia kriisi asub lahendama usaldusisik Valdur Laid: telekomi naasmine pole usutav Kõlvarti reform võtab linnasekretärilt kauase ameti (2) Eesti lühiuudised Mart Helme: presidendina oleksin kõva ütlemisega (60) 79 aastat Tõnissoni arvatavast surma-aastast (2) Suured haugid pääsevad pannilt (10) Majandus Majanduse lühiuudised Nordica juht Erki Urva: kui riigilt abi ei saa, siis pakime pillid kokku (16) Välismaa Venelased hääletasid referendumil seisaku poolt (6) Välismaa lühiuudised Kommentaar ⟩ Trumpi kihk olla Venemaale meele järele ohustab Baltimaade julgeolekut (4) Teadlased hoiatavad pandeemia potentsiaaliga seagripitüve eest Arvamus Juhtkiri: stabiilsus Putini moodi (14) Kommentaar ⟩ Kadri Tammepuu: hüljatud terviseamet (12) VÄITLUS ⟩ Kas Rail Baltic praegusel kujul on põhjendatud? (28) Lauri Mälksoo: «Putini pakike» Andrus Karnau: Astravetsi konflikti tamm (2) Urmas Nemvalts: päeva karikatuur Kultuur Kui põhjuseks pole armastus, on selleks järelikult raha? Suveauk. Bali saar teiselt poolt vaadatuna «Salmonid. 25 aastat hiljem»: film, mida polnud vaja (1) Sport MM-ralli unistus täitus, kuid palju on veel selgumisel (7) Rally Estonia peab maksma 100 000 eurot Prioriteetide muutus toob ralli Eestisse Eestlased F1-sarjas, Vetteli võimalik vaheaasta ja legendi hääbumine Tartu Tartu lühiuudised Tartu trammiutoopia hääbumine (2) Autovabaduse puiestee paljusid liiklejaid ei ärrita (3) Nikita Hruštšovi külaskäik Eestisse algas Tartust (4) Emajõgi pakub suvepäevadel seiklusi Jüri Laurson: kuhu jäi elektri varustuskindlus? (3) Pille Tsopp-Pagan: Eakate väärkohtlemine jääb sageli varju (1) Ants Kask: rohepesu või ajupesu? (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kõlvarti reform võtab linnasekretärilt kauase ameti

2 min lugemist
  • Toomas Sepa juhitud linnakantselei tähtsus väheneb
  • Linna juhtimiseks luuakse strateegiakeskus
  • Linnasekretäri töö jaguneb tulevikus kahe inimese vahel
Linnasekretär Toomas Sepa ja linnapea Mihhail Kõlvarti teed lähevad sügisel lahku.  FOTO: Rene Suurkaev

Tallinna linnavalitsuse uuenevas struktuuris ei leidu kohta ligi 30 aastat ametis olnud linnasekretärile Toomas Sepale.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«See oli raske otsus, aga selleni me jõudsime linnapea Mihhail Kõlvartiga läbirääkimiste teel. Arutasime uut struktuuri, võimalikke muudatusi, selle rakendamisega seotud riske ja väljakutseid. Kohtusime õige mitu korda ja lõpuks jõudsime kokkuleppele, et linnale on kõige parem, kui neid uusi plaane tulevad ellu viima uued inimesed,» rääkis Sepp.

Ta lisas, et alanud protsesse on linn tegelikult juba ammu vajanud ning tal on on hea meel, et linnapea ja linnavalitsus on selle tõsiselt päevakorda võtnud.

02.07.2020 04.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto