Sisukord
Eesti
Tänane leht
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (38) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Võidujooks vaktsiinile Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni (2) Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (9) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (6) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (3) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis (1) Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (6) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi

2 min lugemist
Estonia nõukogu kutsub inimesi üles oma nime all ahistamisjuhtumitest rääkima. Jelena Skulskaja tegigi seda ja tagajärjed on käes. FOTO: Mihkel Maripuu

Eile saatis ahistamismenetluse peaossa maandunud Aivar Mäe kaitsja vandeadvokaat Paul Keres Jelena Skulskajale nõudekirja. Selles nõuab Keres, et Postimehele arvamusloo kirjutanud Jelena Skulskaja lükkaks ümber oma väited, nagu Mäe oleks teda töökohal alandanud. Skulskaja ise ütleb, et tema väidete taga on puhas tõde.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kirjanik Jelena Skulskaja kirjutas neljapäeval arvamusrubriigi veergudel oma kogemusest Aivar Mäe alluvuses töötamisega. Ta viitas arvamusloos pealkirjaga «Jelena Skulskaja: kes kardab Aivar Mäed ehk kuidas muutuvad ajad» ka 11 aastat tagasi ilmunud artiklile, kus oli pööranud tähelepanu Mäe käitumisele.

Eile päeval saatis Keres Skulskajale nõudekirja. Kerese kinnitusel sisaldab artikkel vähemalt seitset väidet, mis on sisult valed ja Aivar Mäe au teotavad.

Näiteks kirjutas Skulskaja, et Aivar Mäe oli teda kaelusest haaranud ja tirinud stendi juurde, kus olid kirjas jõulupreemia saajate nimed. «Ta irvitas ja lausus: «Vaata, sinu preemia on kõige väiksem! Tead, miks? Üldsegi mitte sellepärast, et sa halvasti töötaksid, oh ei, vastupidi, sa töötad suurepäraselt, paremini kui paljud teised, aga sa ei meeldi mulle naisena! Ma alandan sind senikaua, kuni sa ise ära lähed, ja kui otsustad kannatada, siis kaotan üldse su töökoha ära!»» kirjutas Skulskaja.

03.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto