T, 21.03.2023

Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele

Bretty Sarapuu
, toimetaja
Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kataloonia politseinik tõkestamas pääsu Segrià piirkonda, kuhu sisenemine ja kust väljumine uute nakatumisjuhtumite tõttu vähemalt 15 päevaks keelati. Piirang mõjutab rohkem kui 200 000 kohalikku. 
Kataloonia politseinik tõkestamas pääsu Segrià piirkonda, kuhu sisenemine ja kust väljumine uute nakatumisjuhtumite tõttu vähemalt 15 päevaks keelati. Piirang mõjutab rohkem kui 200 000 kohalikku. Foto: PAU BARRENA/AFP/Scanpix

Kui laupäeval võisid Suurbritannia pubid üle mitme kuu uksed lahti teha ja sealsed pidulised ummistasid linnatänavaid, siis mitmel pool maailmas tuli uute nakatumisjuhtumite tõttu piiranguid uuesti karmistada.

Hispaanias Kataloonias keelati laupäeval täielikult sisenemine ja väljumine Segrià piirkonnast ning soovitatav pole liikuda isegi mitte sealsete väikelinnade vahel. Ulatuslikult piirangud mõjutavad rohkem kui 200 000 inimest.

Uute koroonakolletega seoses keelati rohkem kui kümne inimese kogunemine ja 150 kilomeetri kaugusel Barcelonast asuvas Lleida linnas pandi ennetavalt püsti uus välihaigla, sest kõik Covid-19 patsientide raviks ette nähtud voodikohad olid laupäevaks hõivatud.

Märksõnad
Tagasi üles