Sisukord
Majandus
Postimees
21.07.2020
Eesti Baltimaad soovivad näha USA vägesid enda pinnal (1) Värskas sai tasutud vana auvõlg (1) Kohtute avaandmete kärpimise kava tekitab segadust (1) Eesti lühiuudised Twitterit rünnati, maailm pääses kergelt (1) Eesti roheparteide probleemid: Kas ebaküps väärtusruum või puudulik kompetents? (29) Veider mutantrebane kemples kassiga (9) Majandus Pankrotilaine hirmus vanalinna söögikohapidajad paluvad linnalt üürileevendusi (6) Majanduse lühiuudised Sõnajalgade hammas tuuleturu suurtehingule ei hakanud Välismaa London peatas kahtlusaluste väljaandmise Hongkongile Ajaleht: Wirecardi tagaotsitav juht varjab end Moskvas Sitsiilia rannikul püütakse päästa võrku takerdunud kašelotti Välismaa lühiuudised Ratas on valmis ajaloo pikimaks ülemkoguks Trump ei pruugi kaotuse korral valimistulemusi aktsepteerida (5) Arvamus Juhtkiri: Macroni rusikahoop (4) Marica Lillemets: viirus ja Vana Toomas (11) Tõlkes leitud Eesti: pitsitab või loksub (1) Maarja Vaino: meie oskamatus luua monumente (20) 21.–23. juuli 1940: surmaotsus kuulutati välja (15) Kultuur Roki, õlle ja päikese pidu Käblikul Neuroosid ujuvad lõpuks alati pinnale? (7) Sport Poola kinnisvaraarendaja ja magusaärimees käivad Eestis rallit õppimas Sporditähed nõuavad murrangulist reeglimuudatust: see kuulub meie õiguste hulka (7) Tubakareklaam naaseb üha jõulisemalt ühele suurimale spordiareenile «Mind löödi nii palju, et ma ei jõudnud enam arvet pidada» (2) Bö ja teised laskesuusatipud said oma tahtmise Tervis Ülikool asub võitlusse enneaegse vananemisega Tervise lühiuudised Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pankrotilaine hirmus vanalinna söögikohapidajad paluvad linnalt üürileevendusi

3 min lugemist
Kehrwiederi kohviku omanik Raoul Vello Leitham on kulusid kärpides teenindanud kliente koos perega. FOTO: Krister Kivi

Vanalinnas tegutsevad restorani- ja kohvikupidajad pelgavad, et sügisest sulguvad mitmed uksed, mille lävepakke nii turistid kui ka kohalikud aastaid usinalt on tallanud. Põhjus on lihtne: kui pole turiste, siis pole ka raha.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Raekoja platsil peaaegu kaks aastakümmet Kehrwiederi kohvikut pidanud Raoul Vello Leitham kinnitab, et näiteks 2019. aasta suvel jätsid 600 000 kruiisituristi Tallinna vanalinna üle 12 miljoni euro, tänu millele elasid poed, kohvikud ja restoranid üle ka kehvemad kuud.

20.07.2020 22.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto