Sisukord
Eesti
Tänane leht
21.07.2020
Eesti Baltimaad soovivad näha USA vägesid enda pinnal (1) Värskas sai tasutud vana auvõlg (1) Kohtute avaandmete kärpimise kava tekitab segadust (1) Eesti lühiuudised Twitterit rünnati, maailm pääses kergelt (1) Eesti roheparteide probleemid: Kas ebaküps väärtusruum või puudulik kompetents? (29) Veider mutantrebane kemples kassiga (9) Majandus Pankrotilaine hirmus vanalinna söögikohapidajad paluvad linnalt üürileevendusi (6) Majanduse lühiuudised Sõnajalgade hammas tuuleturu suurtehingule ei hakanud Välismaa London peatas kahtlusaluste väljaandmise Hongkongile Ajaleht: Wirecardi tagaotsitav juht varjab end Moskvas Sitsiilia rannikul püütakse päästa võrku takerdunud kašelotti Välismaa lühiuudised Ratas on valmis ajaloo pikimaks ülemkoguks Trump ei pruugi kaotuse korral valimistulemusi aktsepteerida (5) Arvamus Juhtkiri: Macroni rusikahoop (4) Marica Lillemets: viirus ja Vana Toomas (11) Tõlkes leitud Eesti: pitsitab või loksub (1) Maarja Vaino: meie oskamatus luua monumente (20) 21.–23. juuli 1940: surmaotsus kuulutati välja (15) Kultuur Roki, õlle ja päikese pidu Käblikul Neuroosid ujuvad lõpuks alati pinnale? (7) Sport Poola kinnisvaraarendaja ja magusaärimees käivad Eestis rallit õppimas Sporditähed nõuavad murrangulist reeglimuudatust: see kuulub meie õiguste hulka (7) Tubakareklaam naaseb üha jõulisemalt ühele suurimale spordiareenile «Mind löödi nii palju, et ma ei jõudnud enam arvet pidada» (2) Bö ja teised laskesuusatipud said oma tahtmise Tervis Ülikool asub võitlusse enneaegse vananemisega Tervise lühiuudised Meelelahutus Koomiks Sudoku

Veider mutantrebane kemples kassiga

2 min lugemist
Pühapäeval luusis Elva äärelinnas ringi pikakoivaline rebane. FOTO: Tarmo Pütsepp

Elva äärelinna elanik heitis pühapäeva hommikul pilgu aknast välja ja märkas ebatavalise väljanägemisega rebast, kes kohaliku hulkurkassiga tõtt vaatas.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Mu tütar on bioloog, ta ütles kohe, et see rebane on väga veider, ilmselt mutant,» sõnas Elva äärelinnas elav Tarmo Pütsepp. Nimelt olid rebase jalad väga pikad, tundus, nagu kõnniks loom keppidel.

«Rebane oli muidu väga terve väljanägemisega, saba oli ka kena kohev,» seletas Tarmo Pütsepp. «Tuli meelde vanarahva ütlus pikkade jalgadega tütarlaste kohta: «Säärejooks nagu soorebasel.» No muidugi ma tean, et sellist rebaseliiki nagu soorebane pole olemas. Nüüd pean aga vist oma teadmised üle vaatama...»

20.07.2020 22.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto