P, 2.04.2023

Eesti oma miniseelik – nutikaim kogu ilma peal

Kristina Herodes
, Arteri ajakirjanik
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Teletäht ja seksikoolitaja Epp Kärsin, Tuubi looja Tiiu Roosma ja sire modell Madlenne Timofejev Bluedreami tuubis.
Teletäht ja seksikoolitaja Epp Kärsin, Tuubi looja Tiiu Roosma ja sire modell Madlenne Timofejev Bluedreami tuubis. Foto: Lisett Kruusimäe

Alati on uhke tunne, kui eestlased millegi vingega hakkama saavad. Eriti lahe, kui kandjana on võimalik sellest ka isiklikult osa saada. Tuub on täpselt selline vigur: väike, geniaalne, rohelist mõtteviisi ja rännukirge täis moeasi. Miniseelik, mis suudab sama edukalt olla ka kleit, sall, pluus, müts ja seljasoojendaja. Ning see tüüp sai äsja kuueseks.

Mida keerukam mood, seda keerulisem elu. Tuub pole üksnes rõivas, selle taga on ka paras ports maailmavaadet – säästlik mõtteviis sellest, et palju pole vaja, kui olla kaval ning vaadata maailma kergema ja hoolivama pilguga. Kogu ilu sünnib taaskasutuse käigus valmivast ökokangast ning idee on timmitud maailmarändurite reisikirega – on ju mõlemad kanged naised tuubi taga, Tiiu Roosma ja Kadri Vahe, avastamisjanused reisisellid. Sama moe- ja maailmavaadet jagab ka üha arvukamaks paisuv ning ammuilma Eesti piire ületav tuubifännide armee. Aga mida imet saab siis sisse disainida ühte tillukesse trikotaažist torusse, et sellest niisugune tugev moekarakter saaks? Toome selgust!

Kolm kaunist stiilinäidet: tuub pluusina, pluusi ja seelikuna ning kleidina. Ning kooki süüa see kehakate ei keela – venib nii palju kui vaja! Vasakult Tiina Lell, Merilin Kolk, Inga Mattiesen.
Kolm kaunist stiilinäidet: tuub pluusina, pluusi ja seelikuna ning kleidina. Ning kooki süüa see kehakate ei keela – venib nii palju kui vaja! Vasakult Tiina Lell, Merilin Kolk, Inga Mattiesen. Foto: Lisett Kruusimäe
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles