Sisukord
Eesti
Postimees
24.07.2020
Eesti 111 isamaalast ühines Parempoolseteks (17) Eesti lühiuudised Avaandmete lukkupanek raskendab kohtute tööd (2) Käosulane pani noka kinni ja pakib kohvreid Veneetslane elab Narvas unistuste elu Majandus Riik mõtles põllumeestele välja abinõu, mis kedagi ei aita ega huvita (6) Värske tabel: Eesti suurimad koondajad (6) Majanduse lühiuudised Välismaa Toorid said annetusi Vene ettevõtjatelt Hiina kosmosesond alustas teekonda Marsile Saksa kohus mõistis endise SSi valvuri tingimisi vangi Breivik tahab müüa miljonite eest oma uurimismaterjale (2) Välismaa lühiuudised Liibanoni emad annavad mähkmete ja toidu nimel riided seljast Blogija abikaasast sai olude sunnil Valgevene opositsioonijuht (2) Arvamus Juhtkiri: Isamaa 3.0 on otsustanud mängida panga peale (98) Aarne Seppel: tempel näkku, silt kaela (12) Indrek Ibrus: Lehepunkti ja R-Kioski libauudiste-äri nüüdisaja kontekstis (2) Facebooki faktikontrollil on lootust Raivo Aeg: vilepuhumine vajab reegleid (5) Rein Taagepera: kasvav janu võib ka Peipsi kuivaks jätta (17) Erkki Bahovski: Hiina paradoks (9) Kultuur Kodumasin ei tohiks teha enesetappu! AC/DC «Back in Black» 40! Igikestev Ameerika narkosõda (1) Sport Spordi lühiuudised Raudmees Márquez pani arstid imestama Iseteadlik Jander Heil imetleb Kirti ja kutsus Kanteri välja Márquez naaseb neli päeva pärast operatsiooni rajale. Millised on teised MotoGP vägevad tagasitulekud? Iseteadlik Jander Heil imetleb Kirti ja kutsus Kanteri välja Tartu Areng: Jänese matkarajal tekkis omavoliliselt rajatud kanalile sild (3) Toomas Jürgenstein: ka see asi jääb minu südametunnistusele Johanna Maria Tõugu: kollapunase koalitsiooni roheteater Vahur Kollom: riik kohtleb ettevõtjaid ebavõrdselt (5) Lapsevanem kinkis päevinäinud lastehaiglale õhksoojuspumbad (2) Kelmid müüvad Vanemuise suvekontserdi tasuta pääsmeid Tartu lühiuudised Tartu ülikool jättis Venemaal kõrgkooli pääsenud Peruu noore ukse taha (19) ERMi vana maja saatus selgub sügisel (1) Bigbank Tartu juht Alari Jõesaar kavatseb ohjad üle anda Maestro Paul Mägi juhatab kontserti vabas õhus ja lahkub seejärel Vanemuisest (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

111 isamaalast ühines Parempoolseteks

3 min lugemist
Isamaa liikmed lõid erakonna sees ühenduse Parempoolsed. Pildil kaks ühenduse kolmest eeskõnelejast: Mihkel Kübar (vasakul) ja Kaido Kukk. FOTO: Mihkel Maripuu

Isamaa 111 liiget tulid eile välja ühendusega Parempoolsed. Avalikult küll mingist siseopositsioonist ei räägita, kuid ühenduse eestvedajate sõnavõttudest kumab sügavam rahulolematus partei praeguse liiniga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Uudis tõi poliitmaastikul eile kaasa väiksemat sorti vulkaanipurske. Põhjus ei ole veel ühe ühenduse loomises. Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder tõi välja, et ühendusi on erakonnas kümmekond ja veel samal päeval loodi lisaks Parempoolsetele perepoliitika ühendus.

«See kõik on suunatud sellele, et liikmed saaksid kaasa rääkida erakonna poliitika kujundamisel ja järgiksid meie põhialustes heaks kiidetud põhimõtteid, mis me paar aastat tagasi erakonna üldkogul heaks kiitsime,» sõnas Seeder, kes enda sõnul on kaudselt Parempoolsete ühenduse üks algatajaid. Seega saavat ta selle vaid heaks kiita ning nii püüdis ta juba eos välistada spekulatsioonid organiseeritud siseopositsioonist.

23.07.2020 25.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto