Sisukord
Tartu
Postimees
27.07.2020
Eesti «Arvasin, et jälle on siin terrorirünnak» (12) Eesti lühiuudised Sariahistaja ähvardab tappa (3) Mõnes metsas on kuuseriisikauputus Euroopa reisipiirangud lõdvenevad tänasest (2) Majandus Tervitused teise ilma Telialt (39) Majanduse lühiuudised Eesti idufirma läheb pankrotti: olime ajast natuke ees Olvi aktsionäride dividendid tulevad peamiselt A. Le Coqilt Välismaa Protestid levivad üle USA lääneranniku (31) TEATEID AAFRIKAST. Riigina toimiv Somaalimaa ihkab endiselt tunnustust (1) Arvamus Juhtkiri: kes taastab usu olümpiamängudesse? (3) Siim Saavik: võidukas nõiajaht hipilaagrile (6) VÄITLUS ⟩ Kas Eesti peaks uiguuride kaitseks välja astuma? (13) Karmo Tüür: lootusevargus Venemaal (2) Rauno Vinni: «Riigimeeste» kolmas hooaeg või argine poliitika? (5) Toomas Jürgenstein: teeme must­valgest maailmast värvilise (6) Kultuur Arvustus: tippfestivaliga postcorona’t trotsides Segu tõelisusest ja väljamõeldisest Sport Jah, Eesti on (jälle) korvpalliriik! (5) Spordi lühiuudised Ajaloo räpaseim olümpia sai uue hämara tahu (3) Tartu Igasuvine müsteerium: kust pärineb Anne kanali soolebakter? (2) Koroonapositiivne nakatas ööklubis ka oma kaaslase Ablas lusitaanlane piirab Tartut (4) Tartu lühiuudised Ettevõtlik noor korraldab elamusjahti Seeniorid vajavad oma väikest tantsupidu igas kuus (2) Telegraafimaja korterid püstitavad uue hinnarekordi (5) Tammekale läks kirja viik ja raske kaotus Kolkjas tegutsesid lapsed ja detektiiv Rääbu Varnja daatšnik Raul Oreškin üllitas uue teose Kas vana arm ka roostetab? Ei ta roosteta, tõestavad hobiautode omanikud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koroonapositiivne nakatas ööklubis ka oma kaaslase

2 min lugemist
Haigustunnustega tartlane käis 18. juulil ööklubis Vabank ning nakatas seal koroonaviirusse ka oma kaaslase. FOTO: Laila Kaasik

Terviseamet teatas reedel, et koroonapositiivseks osutunud tartlane käis nakkusohtlikul ajal 18. juulil ööklubis Vabank, järgmisel päeval Narva-Jõesuus Meresuu spaas, mitmes kaupluses ning 23. juuli õhtul Lõunakeskuses kinos. Laupäeval selgus tõsiasi, et Vabankis aega veetes nakatas ta seal temaga koos viibinud kaaslase.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Terviseameti Lõuna regionaalosakonna juht Tiia Luht ütles, et tegemist on väga koostööalti inimesega, kes on ametnikele kirjeldanud, kus ja millal ta käis.

Koroonapositiivsele tartlasele karistust ei järgne, sest oma käikude ajal polnud ta teadlik viirusega nakatumisest, testi vastuse sai ta teada reedel. «See on muidugi paha lugu, et olles testi andnud ja seega juba koroonakahtlusega, läks ta ikkagi kinno,» märkis Luht. «Sellise käitumise tagajärjel võib nakkus hakata laialt levima, sellel on aga tagajärjed normaalse elu juurde naasmisel.»

25.07.2020 28.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto