N, 1.12.2022

Telegraafimaja korterid püstitavad uue hinnarekordi

Eili Arula
, ajakirjanik
Telegraafimaja korterid püstitavad uue hinnarekordi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 5
Laial tänaval endisse sidesõlme uusi elamisi rajava Scandium Kinnisvara tegevjuht Maido Lüiste kinnitas neljapäevasel sarikapeol, et koroonakriis pole nende tööd mõjutanud, elanikud peaksid sisse kolima järgmisel kevadel.
Laial tänaval endisse sidesõlme uusi elamisi rajava Scandium Kinnisvara tegevjuht Maido Lüiste kinnitas neljapäevasel sarikapeol, et koroonakriis pole nende tööd mõjutanud, elanikud peaksid sisse kolima järgmisel kevadel. Foto: Sille Annuk

Tartlaste seas ka telegraafiks kutsutud endise sidesõlme uuem ja vanem maja südalinnas Laial tänaval on tundmatuseni muutunud: mullu sügisest käib seal suur ehitus ning järgmisel aastal valmib üle saja lofti ja korteri. Ehkki tegu on ülikoolilinna praegu kõige kallima ruutmeetrihinnaga elamistega, on pea pooled neist juba omaniku leidnud.

Telegraafimaja arenduse nimi on Duo Loftid, selle taga seisab Scandium Kinnisvara. Ettevõtte kontor asub küll Tallinnas, kuid selle juhid Maido Lüiste ja Kalle Aron on pärit Tartust. Ettevõtjad nägid telegraafimajas suurt üürituluvõimalust, nende hinnangul pole ülikoolilinnas üüriturg kaugeltki veel küllastunud.

Märksõnad
Tagasi üles