Sisukord
Kultuur
Postimees
27.07.2020
Eesti «Arvasin, et jälle on siin terrorirünnak» (12) Eesti lühiuudised Sariahistaja ähvardab tappa (3) Mõnes metsas on kuuseriisikauputus Euroopa reisipiirangud lõdvenevad tänasest (2) Majandus Tervitused teise ilma Telialt (39) Majanduse lühiuudised Eesti idufirma läheb pankrotti: olime ajast natuke ees Olvi aktsionäride dividendid tulevad peamiselt A. Le Coqilt Välismaa Protestid levivad üle USA lääneranniku (31) TEATEID AAFRIKAST. Riigina toimiv Somaalimaa ihkab endiselt tunnustust (1) Arvamus Juhtkiri: kes taastab usu olümpiamängudesse? (3) Siim Saavik: võidukas nõiajaht hipilaagrile (6) VÄITLUS ⟩ Kas Eesti peaks uiguuride kaitseks välja astuma? (13) Karmo Tüür: lootusevargus Venemaal (2) Rauno Vinni: «Riigimeeste» kolmas hooaeg või argine poliitika? (5) Toomas Jürgenstein: teeme must­valgest maailmast värvilise (6) Kultuur Arvustus: tippfestivaliga postcorona’t trotsides Segu tõelisusest ja väljamõeldisest Sport Jah, Eesti on (jälle) korvpalliriik! (5) Spordi lühiuudised Ajaloo räpaseim olümpia sai uue hämara tahu (3) Tartu Igasuvine müsteerium: kust pärineb Anne kanali soolebakter? (2) Koroonapositiivne nakatas ööklubis ka oma kaaslase Ablas lusitaanlane piirab Tartut (4) Tartu lühiuudised Ettevõtlik noor korraldab elamusjahti Seeniorid vajavad oma väikest tantsupidu igas kuus (2) Telegraafimaja korterid püstitavad uue hinnarekordi (5) Tammekale läks kirja viik ja raske kaotus Kolkjas tegutsesid lapsed ja detektiiv Rääbu Varnja daatšnik Raul Oreškin üllitas uue teose Kas vana arm ka roostetab? Ei ta roosteta, tõestavad hobiautode omanikud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Segu tõelisusest ja väljamõeldisest

2 min lugemist
Tavaliselt liiga viimistletud Taylor Swift on kokku seganud reaalsusemaigulise teose. FOTO: Beth Garrabrant

Mulle pole Taylor Swift kunagi eriti meeldinud. Ütlen ausalt. Ta on minu jaoks alati olnud liiga viimistletud, idealistlikult popilik ja isegi igav, mistõttu mind on alati pigem huvitanud lood, mis on temast kirjutatud, sest need jätavad temast natuke ebaausalt ebameeldiva pildi (näiteks John Mayeri «Paper doll»).

Haiglase melomaanliku huvi tõttu olen siiski kõik ta albumid peaaegu kohusetundlikult ära kuulanud. Seda enam lõi mind pahviks, et kõnealust albumit on ka mitmendat ringi käiates põnev kuulata, ning selle autor on ei keegi muu kui Taylor Swift.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Saatan on töökas, aga Taylor Swift veel töökam. Vähem kui aasta pärast «Loverit» on Swift valmis saanud enam kui tunni vältava albumiga «Folklore», kus on 16 lugu. See üllatusväljaanne loodi salaja ja Swift kuulutas selle oma sotsiaalmeedia kontodel välja pelgalt mõni tund enne selle ilmumist. Puhta helikeele ja visuaaliga album on puhas folkalbum – popprintsessilikkust on selles vähe.

25.07.2020 28.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto